Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küldjetek el a francba, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldjetek el a francba, de adjatok tanácsot is! (? )

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon szeretnék már egy komolyabb kapcsolatot, eddig egysem volt.

De Nekem minden sráccal van valami bajom "Ez ronda, csúnya, buta, vézna,bu zis stb. Egyszerűen nem találok magamhoz egy normális srácot, akit latok is, az velem nem áll szóba.

Egy fullos pasiról álmodom, aki magas, nem dohányzik, nem drogozik, izmos, kedves aranyos, jóképű, vicces, jószívű, hűséges, erős, helyes, nem jár bu zisan, nem cigány, nyugodt lelkű, tiszta, ápolt, igényes. Az esze annyira nem érdekel.

De ilyet nem találok Sehol. Most kuldjetek a francba, nekem nagyon fontos a külső, pont azért mert én ronda vagyok. Voltak olyan srácok akik közeledtek már hozzám, de mindet elhajtottam, pl 7.-ben szerelmet vallott egy koszos, vezna, fogyi srác, akinek a haverja voltam. Meg most őszintén 13 évesen ki akar kapcsolatot? Én nem, abszolút nem a pasikon járt az eszem.

Ha meglátok egy palit aki az esetem lenne zavarba jövök és nem merek ránézni. Akiknek meg 'tetszem' azoknak mind dugasra kellenek, vagy nekem nem kell, mert fiatal/idős/alkesz stb.

Kérdésem: Valaki volt esetleg hasonlóképpen? Vagy adna valaki tanácsot, hogy hogyan közeledjek egy jó pasi felé?

Mindig felénk, visszahúzódó, láthatatlan voltam.

Már körülöttem mindenkinek meg van a párja, én meg Forever Alone vagyok.

16/L



2015. aug. 12. 23:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%
Az is maradsz
2015. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lejjebb adod az igényeid, vagy egyedül maradsz. De remélhetőleg majd kinövöd.
2015. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Előző b.ó vagy. De te is, hogy egy vézna srác, aki nagy nehezen összeszedte a bátorságát,hogy szerelmet valljon ilyen durván írsz róla. Utána ugyanezt a szitut leírod magadra nézve, csak közeledés és szemkontaktus nélkül.

Tanácsok:

Előbb légy tisztába önmagaddal

Tiszteld mások érzéseit, anélkül, hogy megbántanád

Tiszteld saját magadat is

Fogadd el, hogy nem kell forever alone maradnod, ha változtatsz a nézőpontodon a szerelem is rád talál, de ilyen dumával ne várd, hogy az első álompasi, aki neked tetszik, majd az öledbe huppan.

Ja és lehet, hogy a te minősítésed alapján az a "bunkó, koszos vézna srác" ennyi idő eltelte óta vagy később olyan pasi lesz, akire mindig is vágytál, de sosem lesz a tied ilyen hozzáállással.

Kezd el a belső értékeket is nézni.

Fejlezd az érzelmi inteligenciádat, és akkor más szemmel fogod látni a világot. Sok szerencsét és mentális egészséget! Csaó

2015. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ronda vagy? Nem hinném, mert voltak jelentkezők, de elhajtottad őket. Esetleg belülről vagy az.


Ha pedig zavarba jössz, ha tetszik egy pasi és közben ronda vagy, akkor a pasi biztos, hogy nem fog kezdeményezni, szóval így nehéz lesz.


Egyébként egy kicsit hihetetlen a történeted. Önbizalomhiányra utal, amit írsz, de mégis jó pasit szeretnél. Ellentmondásos, nem ilyen, aki önbizalomhiánnyal küzd. Azért kívánom, hogy javulj meg, a belsőd is!

2015. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Üdv a forever alone kluban. Én eddig akik lányokat látam mind rib6nc volt. De legalább nyáron nem kel látnom Őket :)
2015. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Első, dűljön rád a meggyfa!

Harmadik: Köszönöm. De az a koszos, vezna, fogyi srac minden 2. Csajnak szerelmet vallott hetente. Szerinted?

2015. aug. 12. 23:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudok tanácsot adni sajnos, de most nem küldelek el a francba, ne parancsolgassál! xd :D
2015. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Először is, tanácsot és vélemenyt vársz tehát ne átkozódj. Másodszor annak a szerinted koszos vézna srácnak is vannak érzései, és lehet belülről nagyon szép attól. Harmadszor a mindenkinek szerelnet vall az is utal önbizalomhiányra, mert szeretne valakot maga mellett tudni, hogy ne érezze forever alone magát :) Bár ez nem jó taktika, mert ezuel csak magát csapja be. Harmadszor, ha nem tudod mit akarsz konkrétan, akkor ne várd, hogy eléd huppan a nagy Ő. Minek keresni, minél jobban gondolkozol ezen annál inkább nem fogod észre venni, élvezd az életet és akkor rád talál... Több tanácsom nincs, csak amit fentebb leírtam, a mentalitásodon és a hozzáállásodon neked kell változtatni.... Szerencsét a változáshoz és a szerelemhez, de először szerelj a lelkeden, hangold finomabbra. Jócakát!
2015. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg az ismeretlenek.me lehet hogy sokat nem segít de legalább beszélgec.
2015. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A helyesírási hibáim már a fáradtság jelei javítsátok az agyatokkal. Jó elmélkedést a nagy Őn én mentem aludni!
2015. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!