Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki olyan romantikusan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki olyan romantikusan jött össze a párjával, mint Son goku és Chichi?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mér azok hogyan jöttek össze?
2015. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudok róla hogy össze jöttek
2015. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én múltkor a SONGOKUt egyből a számba vettem, szóval nem volt valami romantikus.


Legközelebb gomba nélkül kérem a pizzát.

2015. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hehe, ez nagyon jó kérdés. :D


Bármi megtörténhet, de azért ne felejtsük el, hogy Goku és Chichi romantikája nem volt egyenlő azzal, amit most romantika néven próbálnak eladni.


Goku alapból egy naiv, de mégis kemény fickó volt akkor, Chichi pedig egy kemény csaj, hiszen a VB-n bejutott a legjobb 8 közé. Mi következik ebből? Az, hogy az embereknek is alapból bátrabbnak kellene lenniük, hiszen ilyen extrém helyzetek csak abból fakadóan adódhatnának. Akkor lehetséges lenne a romantikának ez az oldala is.

2015. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

basszus nem a repülőfelhőn tapogattam meg a barátnőm szemérem dombját b*ssza meg tudtam, hogy elcseszem valamivel ááá :S f*xnak gyakoroltam annyit a Kame-hame-ha-t...


Na megyek belenézek a hold-ba azt lerombolom Pestet.


22F

2015. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Basszus son goku az nem egy biju a narutoból :D?
2015. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

örülök, h vannak itt komoly emberek, akik ismerik Goku és Chichi szerelmét. :)


a kamehamét egy lakatlan szigeten kell gyakorolni, h ne nézzenek full bénának, ha nem jön össze. :)

a farkadat már levágták, nézhetsz a holdba, akkor se lesz semmi. :P


olyan aranyos volt, mikor chichi ment goku után, h megígérte neki, h elveszi. :)

2015. aug. 15. 09:14
 8/9 anonim válasza:
Azért jöttek össze mert Goku azt hitte hogy a házasság kaja XD
2022. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#6 basszus naruto az nem egy kopi son gokuról :D?
2022. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!