Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy Facebookon mindenki játssza a nagy sztárt, közben ha elmennek mellettem az utcán akkor meg büdösek?

Figyelt kérdés
Mire jó az álca és a képmutatás? 500 lájk, milyen nagy sztár vagyok....
2015. aug. 12. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
a büdös is illatozik...
2015. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mentálisan gyenge emberek menekülnek álarcot húznak.

15f

2015. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Xdd büdösek hát én beszarok xdd Amm én se szeretem a büdös embereket főleg reggel a buszon.Amúgy szerintem rossz kategória inkább az Emberek topicba való.A kérdésedre válaszolva mivel a való életben nem élik ki magukat ezért a neten swagjoloskodnak.
2015. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A való életben nyíltan röhögnek rajtuk. A facebookon csak magukban.
2015. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Büdösek... :'D :'D

Az ilyenek az életben sikertelenek, ezért egy virtuális álca mögé menekülnek. Nem csak Fészbukkon, online játékokban is vannak hasonlók. Közösségi oldalakon nem nehéz gazdagnak, "menőnek" mutatkozni még olyanoknak sem akik valójában nem azok. Kölcsönkér egy Iphone-t egy fotó erejéig amin az is látszik, egyből mindenki az övének hiszi. :)

17/L

2015. aug. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megoldódott ez a rejtély is :D
2015. aug. 14. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!