Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm úgy látszik szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm úgy látszik szeret böfögni, (látszik, hogy jólesik neki) de mellettem mindig visszafogta magát. Egy ideje mondogatom neki, hogy nyugodtan böfögjön, ha ketten vagyunk, vagy nem látja senki. Jó ez így?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 13:56
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt vettem észre, hogy vagy véletlenül csúszik ki neki ha szénsavasat iszik, vagy sokat eszik, de ha például kint van a kertben, vagy egy másik szobában hatalmasakat szokott böffenteni.


Én tulajdonképpen annak örülnék, ha mellettem is önmaga lenne és ha valami jólesik neki, az essen is jól. Csak társaságban ne csinálja.

2015. aug. 8. 13:57
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hülye kérdés, de talán segíthettek megmagyarázni mi játszódik le a fejében.
2015. aug. 8. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
és itt most ki a férfi?
2015. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az játszodick a fejében, mint Neked mikor a szombat esti láz közben fingassz egy sunyi lapossat... meg nekem..
2015. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd rá:). Biztos valamiért kellemetlennek érzi magát és azért fogja magát vissza a jelenlétedben.. Vagy fél ,hogy kiábrándulsz belőle..Hagyd majd idővel már nem fog ezen görcsölni:)
2015. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez ,,egészséges'' hisz valahol a szénsav általi hatások távoznak, szóval semmi baj vele, csak azért hol illik hol nem ügye :)
2015. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, én is így álltam hozzá mindig, és szerencsére egy idő után el is engedte magát az, akivel hosszabb kapcsolatban voltam :) Nem tartom magam éretlennek, önálló vagyok minden értelemben, de ilyeneken annyira jó elszórakozni egy szürke hétköznapon :DD ráadásul a kapcsolatot is erősíti, tényleg önmagad lehetsz a másik előtt.


F

2015. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!