Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Miért van az h ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Miért van az h ha tetszik egy lány akkor hirtelen nem is kellek? Lent van!

Figyelt kérdés
Na az a helyzet h egy csajjal beszéltem (és ahogy észre vettem nagyon közeledett felém + már haverok is jelezték.) És most beszéltem vele elmentünk sétálni, fagyiztunk, röhögtünk. Szép lány és jól elvoltunk és nagyon megtetszett. (Mármint nem csak külsőleg) és őszíntén úgy éreztem h fordítva is igaz. Erre egyik nap kérdezi h kit szeretek. Én meg nem tudtam hirtelen mit reagálni erre a kérdésre és mondta h úgy érti h (mondott valami nevet) úgy szeretem mint az öcsém. És elkezdte sorolni. Hirtelen abba hagyta egy és sel. Megkérdeztem h és? Erre kicsit vontatottan azt felelte h téged. (Messengeren volt amúgy ez a beszélgetés.) És kérdeztem h hogyan. Mármint h úgy mint a bátyát v mint a barátját. Nem válaszolt csak ezt küldte ... én meg mondom h akkor most mi is van? (Kicsit megdöbentem mert gondoltam majd ha legközelebb találkozunk akkor elmondom neki és bókolok mint nem is tudom mi.) Vár. Én meg össze vissza írtam minden félét mert kicsit megzavarodtam. De végre kiírtam én is h szeretem. Ő hirtelen lelép. Majd éjfél körül döbbenten rám ír h tetszik nekem?! És jött a duma... h ő nem is jó barátnőnek. Meg átgondolva úgy szeret mint a bátyát stb. Meg jön ugye a többi kifogás. Reggel mikor felkeltem első dolgom volt megnézni h mit írt. Úgy lezuhantam a mélybe! Mondom jófej vagy... Elképzelhetitek h össze estem hírtelen. Olyan lettem mint egy élőholt. Na de hirtelen elkapott a méreg és írtam h (már nem emlékszem pontossan mert kitöröltem!) most lecsaptad s biztosítékot. (Ja de még azt is mondta h !talán! ezzel megbántott...) és nem csak talán hanem biztos! Mondhatad volna elöbb is meg gondolkozhattál volna.... és most nem csak egyszerűen megbántottál hanem szinte megöltél. Mondom h de azért kérek még egy szivességet! Ne is szolj hozzám és hagyj! És Szia! (Egy osztályba járunk és ez lesz az utsó évünk!) Erre mondja pár óra mulva h tudtam. Szia! De nem is értem! Már kicsit megbántam h ezt írtam vissza de ez jött ki nekem! Amúgy szerintem nem vagyok ronda. Legtöbbször pozitív vissza jelzést kapok! Szálkásabb tetsalkatom van! Voltam a nyáron melózni ott egy nagyobb adag izomzatra is szert tettem! Csak egy hibàm van amit nagyon utálok magamon. Az arcom az utóbbi időben durván kipattogzott. Hiába csinálok bármit. Amúgy nincs más feltűnő hiba szerintem. Nem értem! Ha tetszek egy lánynak és megmondja és én is megmondom mitől leszek hirtelen rosz? Kérlek válaszoljatok! Mert már ott tartok h leugrok az emeletről!

2015. aug. 13. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen megijedt. Mármint ha tényleg tetszettél neki. Többször is fordult már ilyen elő veled? Azért kérdezem, mert olyan általánosan beszéltél.
2015. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez már a 2. H ezt kaptam... amúgy köszi a választ! És azt is h ilyen hamar válaszoltál...
2015. aug. 13. 00:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintúgy mint az első, azt tudom mondani, hogy megijedt. Várj egy kicsit, talán bocsánatot kér. Ha nem, akkor te kérj tőle. Aztán személyesen beszélhettek is a témáról. Sok sikert! :)
2015. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De hogy kérjek tőle bocsánatot? Hisz azt mondtam h ne keressen! (Még mindíg nem emlékszem pontossan h hogy mondtam!) És most hogyan írjak rá? És oké h tetszik de még én alázkodjam meg mikor ő tett velem szemben rosszat? Mert szinte biztos h ő nem fog.... de tényleg köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 13. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!