Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyukámnak, ha megtörtént az első alkalom, és elvesztettem a szüzességemet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a barátommal 7 hónapja vagyunk együtt. Még csak pettingnél járunk, de gondolom vele fogom elveszteni a szüzességemet pár hónap múlva. A dilemmám az, hogy hogyan mondjam el mindezt az anyukámnak, aki elég konzervatív? Nálunk tabunak számít a szex, fel se világosítottak, anyukámmal sose beszéltem ilyenekről. Jó ötlet a titkolózás?

2015. júl. 31. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A titkolózás sosem jó, de egyébként ez magánügy.. ha megtörtént az rátok vonatkozik, ha rákérdez vmikor anyud akk elmondod simán és lazán... ha nem akkor miért nem beszélt veled eddig róla? nem a te hibád... 16L
2015. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg, ha már 7 hónapja együtt vagytok és még hónapokat vártok vele.. az teljesen korrekt, sőt... #1 voltam
2015. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Elvesztettem szüzességem ,anyám szidott érte.
2015. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
*...szidott anyám érte ;)
2015. júl. 31. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Áhh és tényleg. :D
2015. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondtam el neki. Amiről nem tud, az nem fáj. Ha rákérdez, nyilván bevallom, de amúgy nem fogok odamenni hozzá, hogy "anya, képzeld.... MÁR NEM VAGYOK SZŰZ!". Ez azért elég bizarr... Mondjuk aki elég jó viszonyt ápol az anyjával, hogy kb. a legjobb barátnője, őt egyrészt irigylem, másrészt pedig nála teljesen oké.
2015. aug. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de már miért kéne tájékoztatnod róla?:D ez teljesen magánügy nem egy olyan dolog amit el kéne mondanod neki sőt.

esetleg facebookra nem akarod kiírni ha megtörtént h tudjanak róla?

2015. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia anya lefeküdtem a barátommal.
2015. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thomika20 ***** válasza:
Én elmondtam a lány anyjának, hogy lefeküdtünk. Persze exemmel. Nem, nem azért az exem. Teljesen másért. Kb az elején elmondjuk neki és még vagy 6-7 hónapig együtt voltunk. Meghalt az anyja és el kellett hagynia.
2016. máj. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!