Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13/14 éves fiúk! Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13/14 éves fiúk! Ti mit gondoltok egy középbarna hajú, sötétbarna szemű lányról?

Figyelt kérdés
7.-be megyek,13 éves vagyok,kb. 168-170 cm. Viszonylag vékony testalkatú.Szemüveget hordok,de szerintem jól áll,szemüveg nélkül csúnyább az arcom (szerintem :/)

2015. aug. 16. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok? Hogy reggel van és k#rva éhes vagyok

17f

2015. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 the_rocker ***** válasza:
szeretem a szemüveges lányokat ezért azt hogy szép lehetsz :)
2015. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 páwwwa ***** válasza:
Elmondásod alapján szép lehetsz,vagy netán gyönyörű? ;D
2015. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolok?? Ugyan olyan a hajunk :D csak nekem kék a szemem :P 14/f
2015. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján helyes lehetsz! 14/f
2015. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszek 13 éves emberek, hogy ennyiből (hajszín, szemüveg, magasság, testsúly) meg lehet ítélni egy embert? Bammeg, kérdező, te ennyi alapján ítélsz meg másokat? Ha szőke már csak szar alak lehet? Nincsa szemüvege akkor bunkó? Túl magas akkor szóba sem állsz vele? Ha igen, akkor nincs mit mondanom. Ha nem, akkor talán gondolkozz el kicsit a kérdéseden...
2015. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!