Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diamond05 kérdése:

Hogy tudnék beszélgetést kezdeményezni Facebookon a fiúval, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú és az ismerősöm is Facebookon. Szeretnék vele beszélgetni, de nem tudom mi lenne az a kérdés, amiből egy beszélgetés kibontakozhat.

2015. aug. 19. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia:) Miújság?/Mizu?/Hogy vagy?/Mit csinálsz?/
2015. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a való életben sokszor látom és nem merek odamenni beszélgetni. Nem venné ki magát hülyén, ha Facbookon írnék neki, de a való éledben meg nem is beszélnénk?
2015. aug. 19. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá :)
2015. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 19. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hat ez attol is fugg, hogy hol szoktad latni rendszeresen. Ha valamilyen kulonoran vagy sporton, ahol lenne alkalmatok beszelgetni, akkor egy kicsit gaz facebookon rairni, de ha pl csak rendszeresen ugyanazon a buszon utazik mint te, es nem lenne annyira alkalmas a leszolitas/beszelgetes, akkor nyugodtan irjal ra szerintem :)
2015. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem sziàval kezdj... ha akar vissza ír... ha vissza ír már 50%esély meg van rá hogy te is be jössz neki...
2015. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ask-on "hülye" kérdéseket tettem fel egy srácnak, aki nagyooon helyes volt és utána addig addig mondogatta, hogy írjak rá, mert szeretne megismerni, hogy ráírtam, de a való életben meg csak 1-2mondatot beszéltünk összesen előtte, utána amikor fb-n is beszélgettünk kezdtem "felerősödni" és utána már személyesen is elkezdtünk komolyabban beszélgetni, szóval ha van askja, akkor ott kezd el meghódítani, ahol névtelen vagy :)
2015. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A buszon szoktam látni és ott csak köszönünk egymásnak. Nemrég volt a szülinapja és üzenetben köszöntöttem fel. Gondoltam ez jó kezdés.
2015. aug. 19. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha buszon, akkor nincs nehez dolgod...nem tudom hova es mikor szokott jarni az emlitett busszal, de peldaul megkerdezhetned, hogy iden is ugyanakkor fog-e bejarni suliba...vagy valami hasonlot, ami a buszozassal kapcsolatos, ugyanis mivel nem ismeritek meg egymast, nem hiszem, h sok kozos tematok lenne ezen kivul :)
2015. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először élőben beszélgessél vele.
2015. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!