Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy jóképű fiú miért visszahúz...

Egy jóképű fiú miért visszahúzódó? Hogyan lehet nála kezdeményezni? Hogy kezelheti hogy sok lánynak tetszik? Fiúk, lányok?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy nagyon jóképű fiú, magas, szőke, 18 éves. Nagyon sok lánynak tetszik szerintem, köztük nekem is. Viszont hallottam hogy csak kb. az iskola és az otthon között ingázik, nem jár sehová sem és általában nincs sok haverja, ismerőse, inkább két-három barátja az osztályából, akikkel hülyülnek.


Biztos hogy nem meleg, mert már láttam 1 éve hogy egy lánnyal beszélgetett a szünetben az udvaron egy padon egy másik osztályból és máskor meg hogy sétálni indult suli után egy másikkal. De úgy tűnik velük nem lett semmi végül. De sosincs barátnője, nincsen közös képe lányokkal, pedig facebookon nagyon aktív. És az idegenekkel szemben elég visszahúzódónak tűnik. Miért, ha jól néz ki?


17/L


2015. febr. 8. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg egyenesen tőle?
2015. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam a szociális fóbia az oka.
2015. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hány éves?amugy ha megismernéd biztos jobb lenne,ezeket amiket látsz vagy hallasz nem biztos h igaz,és ha igaz is biztos oka van rá ezekre..
2015. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 B.G 88 ***** válasza:
Attól,hogy beszél lányokkal, még nem biztos,hogy hereto, sőt a séta sem szolgáltat arra okot,hogy ezt feltételezd :D
2015. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert ha mar joképű muszàj mindenkivel szobaálnia?...erdekes az elméleted ( egyszeruen csak annyi hogy megvan a kis sajat baráti kore)
2015. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5:

Csak ismerek pár másik jóképű fiút és ők kihasználják ezt és sok csinos lánnyal szexelnek, mert gondolom ez jó érzés nekik. Ő meg nem.

2015. febr. 8. 20:11
 7/15 anonim ***** válasza:

5 os vagyok


minden ember mas :)

2015. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy jóképű, nem kell feltétlen nagyképű nagymenőnek lennie. Bárcsak találnék egy ilyen srácot...
2015. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kisboltos ***** válasza:

Lehet, hogy nincs teljesen tisztában azzal, hogy rengeteg esélye van a lányoknál. Bizonyára alapból egy félénkebb srác, ilyen a természete. Ilyenkor meg nem lehet mit tenne.

Lehet majd a húszas éveire megbátorodik, és rengeteg csaja lesz. Esetleg egyszerűen csak nem érdeklik még úgy a lányok, későn érő típus. Ugyan ilyen van lányban is.

Egyébként jómagam is hasonló srác vagyok, mint akiről most szó van. Amiket most leírtam többnyire rám is igazak.

2015. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én a mai napig nem értem, hogy miért kell már egyből melegnek titulálni azt ha nem nagyon megy neki a megnyílás az ellenkező nem számára (vagy visszahúzódó, számos dolog kiválthatja ezt az emberből). Az is lehet, hogy még nem áll még készen egy kapcsolatra, vagy esetleg a jövőjére és a karrierjére koncemtrál.
2015. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!