Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiu az iskolaban aki...

Van egy fiu az iskolaban aki tetszik, de nem merek kezdemenyezni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

O 17 eves, en 14. Gondolkoztam hogy bejelolom facebook-on, de nem tudom visszajelolne-e.Edzesem utan szoktam latni mert neki meg utanam van, a tekintetunk mindig osszeteved, de elnezek.

Egyik ismerosom novere ismeri, meg o maga is (a novert ismerem de nem beszelek vele semmennyit), de ismerosomet nem kernem meg hogy beszeljen vele, mert pletykas, stb...

Szoval segitseget szeretnek kerni hogy mit csinaljak:)



2015. márc. 13. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mond meg neki
2015. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan konnyu az... egy szot nem valtottam vele, meg a nevemet sem tudja, eleg hulyen jonne ki az egesz ha odaalnek es elmondanam neki.
2015. márc. 13. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok, akkor mindig köszönj neki és próbálj meg nem elfordulni, ami a köszönés miatt talán egyszerűbb lesz, ez egy jó kezdet lenne
2015. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia ,tetszem
2015. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Es ha hulyenek nez vagy nem koszon? Vagy megkerdezi hogy honnan ismerem? Olyan sok gondolatom van hogy mit reagalhat ra... >.<
2015. márc. 13. 20:12
 6/11 anonim válasza:
Legyél bátor!:3 Köszönj neki és egy kis idő után jelöld be facen, akkor biztos rádír majd, hogy Szia! c:
2015. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj oda mellé, és szép lassan kezd el kivenni a farkát a gatyájábol. Ez tuti bejöne neki.
2015. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elobbi, koszonom a biztatast!:3

Utobbi... neked van az eddigi leghasznosabb valaszod!

2015. márc. 13. 20:25
 9/11 anonim válasza:

ugyanennyi idős vagyok és teljesen ugyan ez a problémám 2 és fél éve ezen rágódom de már belenyugodtam a "hagyjkba"

remélem tudtam segíteni

2015. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazabol nem nagyon ertem...
2015. márc. 14. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!