Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk hány %-nak jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hány %-nak jönnek be a ribis csajok? Legyek én is ilyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél több sráccal megismerkedni és sztem ez lenne a legjobb módszer rá. Szerintetek megérné vagy így nem ismerek meg több srácot?

2015. aug. 21. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Neked mit jelent az,ha egy csaj "ribis"? Amugy en szeretem ha egy lany belevalo,es laza.Aztan ki tudja mit jelent az emberek szemebe a ribis..Azert ne smarolj mindegyikkel ha lehet,ezen kivul oly mind1...
2015. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megismersz, de nem kedves es ertelmes lányként fognak rad tekinteni, hanem ribikent. A legtobb srácnak bejön ez a tipus, de komolyabb kapcsolatot nem kezdenek veluk, epp a ribiseguk miatt. Szoval szerintem nem igazan eri meg, add magad, barmilyen is vagy. Ha szerepet játszik, neked sem tesz jot, a kornyezetednek sem fog tetszeni.


Off topic: Miert akarsz minel tobb srácot megismerni? Miert nem koncentrálsz inkabb a "minőségre", akar baratokat, akar barátot keresel magadnak?

2015. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerepet jatszol* bocsánat, a telefon átírta :) ja es 19\L vagyok
2015. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Èn is ezen gondolkoztam hiszem manapság majdem az összes srác a ribikre bukik -_-" de aztán rájöttem hogy nem èri meg, legyèl önmagad ès nyiss a fiúk felè ès meglátod hogy többet meg fogsz ismerni :)
2015. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Őőőh... igen sok srácnak bejön, de nem hosszú kapcsolatra.
2015. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
21. század logikája: mennyiség>minőség.
2015. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Most megismerni vagy meg*** akarod magad velük ? Nem mind1 !

Amúgy meg eleve az, hogy ez a kérdés felmerült benned, az már önmagában gáz.

2015. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, sok srácnak bejön, egy dugásra, másra nem. Add önmagad, mindig az a legjobb megoldás. :)
2015. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél tömeg gyártmány nem éri meg azok a fiúk akik ezt keresik csak a szexre mennek hogy a partnerüket kihasználják. Maradj inkább a kisebb tömegbe akik normálisak nagyobb esélyel lesz rendes kapcsolatod!!!
2015. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha FÉRFIT akarsz, akkor nem leszel r***nc. ha pedig szánalmas kisfiúkat akarsz akiknek pont jó leszel egy körre, akkor áldásom rád.
2015. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!