Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legcukibb csajozós\pasizó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legcukibb csajozós\pasizós sztoritok? Akár úgy, hogy ti kezdeményeztek, akár titeket akartak felszedni?

Figyelt kérdés

Például: Egy kis faluban lakok, nevezzük például Simagöröngyösbek, ahova fél óra az út busszal a "nagyvárosból", ahova én középiskolába jartam. Hazafele tartottam, fáradt voltam, késő volt, csak bamultam ki a fejemből, nem is figyeltem, merre. Masnap Facebookon jott egy üzenet egy simagöröngyösi fiútól, hogy nagyon megtetszettem neki, amikor tegnap szemeztem vele a buszon, es szeretne megismerni.


Szoval ilyesmikre gondolok.



2015. aug. 21. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

éjfélkor mentem haza a dombon és nem akartam lépcsőzni ezért felmásztam rajta és egy srác leszólított hogy miért nem használom a lépcsőt

válasz- nem szeretem az egyszerű dolgokat

- én sem vagyok egyszerű , na hazakísérhetlek?

végül csak 3 órán keresztül ültünk és beszélgettünk a dombon :D

2015. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legcikibb* átírta a telefon, bocsanat
2015. aug. 21. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Mult penteken olyan ejfel korul alltunk haverommal a buszmegbe es odajott 3csaj hogy mennyire cukik vagyunk es hogy nem adnank e nekik parszaz forintot mert kene cigire.Nekiallt ket csaj rendesen udvarolni.Mondtam nekik h ez mar rbiskedesnek szamit,ugye tudjak? Kiosztottak hogy mit kepzelek magamrol ki vagyok en stbstb.A haverom meg adott is volna nekikxd Nemtudom ilyenre gondoltal e,de mas annyira nincs.
2015. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!