Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legcikibb pasizós/csajozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legcikibb pasizós/csajozós történeted?

Figyelt kérdés
Mindenkivel megesett már, h a várt randi neméppen úgy sült el, ahogy azt tervezte. Itt az alkalom h kitálalj, most elmondhatod:)
2009. aug. 28. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Mi ez? Mónika show?
2009. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Ez neked miért fontos???
2009. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

mennyi bunkó ember. Mért ne érdekelhetnék ilyen sztorik?

Nem egy normáliskérdezőn kéne kiélnetek az elfolytott szexuális életetekből adódó feszültséget...

2009. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egyszer volt olyan, hogy tetszett egy lány beszélgettünk is párszor. Haver kitalálta, hogy odamegy hozzá kérdezősködik én meg menjek oda. Hát nem sült ki semmi jó belőle. 13 voltam akkor :P

17F

2009. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
:D Nekem olyan volt hogy egy lánnyal első randira mentük vonattal(kicsit kiruccantunk a városból).A kabinban egymással szemben ültünk.Rajta szoknya volt és nem volt rajta bugyi.És hát az ablak nyitva volt és a huzat felemelte a szokynáját és simánk kilátszott a puncija. :D De viccesen megoldotta: "Ha elég kitartó és kedves leszel, egyszer megkaphatod." :DD nagyot nevettünk.Hát elég kitartó voltam 2 hónapon keresztül és végülis megkaptam.Azóta eltelt 2 év és még eggyütt vagyunk.
2009. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
az utolsó de aranyos :))) tetszett
2009. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Brátnőmmel voltunk az első randin... a Dunaparton ültünk egy padon és engem lesz*rt egy galamb... de jót nevettünk rajta, aztán kicsit később őt is lesz*rta XD aztán fwelnéztünk és egy fészek alatt ültünk... am azóta 1 év és egy hónapja együtt vagyunk :D szal nem is ciki randi volt inkább vicces
2009. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mesélek én is egyet XD

Megismertem egy iszonyat helyes, kicsit nagyszájú srácot. Egyből belezúgtam( legalábbis azt hittem) és elhívott sétálni, közben egy mukkot nem szólt, én faggattam ,ő végig a telefonjával szórakozott, atomciki volt ....Egyre inkább siettem( legyen már vége, érjek végre haza ez járt a fejemben, míg ő játszott.... Aztán végre hazaértem, elindulok befelé, erre ő? Járunk? Mintha meg se hallottam volna behúztam a házba :P!! Összejöttem a legjobb haverjával, és immár 1,5 éve együtt vagyunk♥ 16L

2009. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
velem csak olyan volt, h az egyik bnőm talizott egy sráccal, a srác haverja meg velem összeakart jönni, így bementünk 4-en a városba talizni.a fiúk vettek piát...akivel én randiztam volna,ő meg elég szépen kiütötte magát:DD
2009. aug. 29. 12:39
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
Az első válaszoló vagyok. Az én szexuális életem minden, csak nem elfojtott. Amúgy talán azért bunkóznak az emberek, mert ez az oldal nem a közvélemény-kutatás céljából jött létre, hanem, hogy olyan KOMOLY kérdéseket tehessünk fel, amiket máshol nem merünk, vagy fordított esetben válaszoljunk ezeknek a kérdezőknek, és segítsünk nekik megoldani egy problémát. Ez pedig se nem probléma, se nem komoly.
2009. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!