Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb, illetve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb, illetve a legrosszabb csajozós/pasizós szöveg amit valaha hallottál?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is ... persze csak ha ezzel nem sértem meg az intim szférátokat. :D
2010. júl. 2. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én nemis egy jobb vagy roszabb csajozós dumát találtam ki hirtelen hanem vicceset. egy bandában volt egy csaj tetszett nagyon és elkérte a telómat hagy nézegesse. mondom okés. és csak ugy betoltam neki hogy "csinálj már magadról egy képet mert nincs háttérképem" csinált ő lett a háttérképem. blabla. 2hónapja vagyunk együtt :$

17/F

2010. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

első mondatom a mostani barátnőmhöz:


"bazzeeee mekkora melleid vannak!!!!"


9 hónapja boldog párkapcsolatban élünk


20f

2010. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legrosszabbat a haverom lőte el vagyis látszólag teljesen reménytelennek tűnt: Elhagytam a számom megadnád a tiédet? erre a csaj megadta neki és már 1.5éve együtt vannak:)
2010. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A csajszi odajött hozzám egy pubban és megkérdezte,hogy tudok-e tüzet adni.Adtam neki,utána hazahoztam:).

27/F

2010. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
lefutott egy szem a harisnyádon. vagy ez az út a mennyországba? eleve lejárt, és nagyon gáz volt...
2010. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Haverokkal voltunk a Balcsin, és az egyik srác rám akart mászni, mikor elküldtem a halálba, még ő volt felháborodva,és ezt bírta mondani: "Ne mond már, hogy te mindennap dugsz!" pffff hát ilyen kedveset se mondtak még nekem xD
2010. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan szép a hajad, mint egy tehéné!"


Persze nem nekem mondták, de mennyit röhögtem. xD


16/l

2010. júl. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Hááát.. aranyos is volt egyben.. "Szia Cica.van gazdád?"

másfél éve együtt,tervezzük a közösjövőt,ősszel összeköltözünk. :)

18/L

2010. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

az egyik: szia Cica,van gazdád?

a másik meg épp bicikliztem a városba és egy jó csávó kiszólt a kocsi ablakon hogy: Jó a segged kő kola? :D (pff ez szerintem picit szánalmas szöveg)

a harmadik: Van nálad térkép? Elvesztem a szemeidben. vele össze is jöttem,de nem tartott sokáig(1hónap) :D

2010. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!