Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bírni fogjuk e távkapcsolatot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírni fogjuk e távkapcsolatot, avagy a heti egy találkozást? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Még a nyáron megismerkedtem egy fiúval és nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak. Azóta,mivel elég messze lakunk egymástól,csak facebookon tudjuk tartani a kapcsolatot,viszont azt napi szinten. Mindketten elérkeztünk ahoz a ponthoz,hogy megbeszéljük innen hogyan tovább. Mindketten szeretnénk ezt,azonban az a heti egy nap (mégha az lehetőség szerint egy teljes nap is lenne) igen kevés,főleg bimbózó kapcsolatoknál. Persze ott vannak a szünetek is,de mivel még sosem volt távkapcsolatunk,nem tudjuk hogy viselnénk. Tény,hogy jövőre egy városba kerülnénk az egyetem miatt,de addig még elég sok idő van.

Valakinek van valami személyes tapasztalata ilyen téren?

Előre is köszönöm a segítséget!

17L



2015. aug. 23. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt simán ki lehet bírni,ha szeretitek egymást...4 év távkapcsolat mellett,ahol max félévente tudnánk találkozni,ez gyerekjáték,csak az akaraton múlik :D
2015. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az szerintem ha tenyelg szeretitek egymast, nem lesz annyira rossz. :D Jo persze jobb is lehetne, de nah...
2015. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek is pont ilyen kapcsolata volt. Ment max 3 hónapig. Heti egy találka....mondjuk az a találka max 1 órás volt de ezt még én sem bírnám ki főleg egy bimbózó kapcsolatnál.
2015. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Attól függ, mielyn is valójában a "kapcsolatotok", illetve hogy bírjátok. Ez cksa akkor derül ki, ha belevágtok.

Az biztos, hogy amint van vaalami probléma, rossz dolog... a másikkal kel megbeszélnetek. Ha ezt nem teszitek, akkor darabjaira fog hullani az egész, és jogosan lehet krédezni "volt értelme?".

Én a kapcsolatunk elején 2-3 hetente láttam a barátnőmet, az utóbbi 2 évben pedig 2-3 havonta - ha sikerült. Ezek alapján nekem a heti 1 álomszép lenne.

Mi együtt vagyunk, mert szeretjük egymást, és holmi távolság nem állhat a boldogságunk útjába - 5 éve vagyunk együtt.

2015. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 2 évig éltem távkapcsolatban,én 14-15 voltam, a srác 16-17, és nagyon jó kapcsolatunk volt :) heti 1 napot töltöttünk együtt, volt h 2 hét alatt 1et,nem csináltunk ebből gondot :) és nem a tàvolsàg miatt lett vége.
2015. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly pont nyár végén sikerült összejönnöm a barátommal, és hát nekünk is úgy alakult hogy heti egyszer, hétvégén tudunk csak találkozni mert ő már egyetemista én meg még középiskolás vagyok. Sokszor elofordult csak 2 hetente tudtunk találkozni de egyszer volt hogy három hétig nem láttuk egymást. Aztán mikor fél évesek lettünk akkor megkerdeztem anyámat hogy itt aludhat-e a barátom, és onnantól több időt tudtunk együtt tölteni. Most megint kezdődik a suli, félünk is tőle, de tudjuk hogy megtudjuk oldani és hogy a távolság soha nem fog közénk állni :) 17/L
2015. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok! Tulajdonképpen még nem jutottunk dűlőre a dologban,ami azért zavar,mert én belevágnék,ő azonban nem biztos abban,hogy ez a kapcsolat így ugyanúgy működne,mintha minden nap látnánk egymást. Persze nem is működhetne ugyanúgy. Csak ez kissé idegőrlő állapot :S
2015. aug. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!