Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki csípőből leír egy távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mintha legalábbis eleve halálra lenne ítélve minden távkapcsolat?! Mitől különb egy rendes kapcsolat? Nem kellenek ahhoz kilométerek, hogy kihűljön egy kapcsolat, hiszen lehet házasságban is úgy élni, hogy a felek elmennek egymás mellett.És nem beszélve a válási statisztikákról..Még sem mondjuk a házasság előtt lévő pároknak, hogy "mi? Házasság? 10-ből egy müködik.."

Egy kapcsolat akkor mondható jónak, ha a felek boldogok benne, tisztelik egymást, odafigyelnek egymásra ,vannak közös emlékek és közös céljaik amikből és amikért erőt merítenek.

Miért van ez a nagy előítélet?



2015. júl. 7. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
azért mert még nem voltál távkapcsolatban. Kegyetlen szar
2015. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert baromi nehéz. Aki benne volt lehet nem csinálná végig még egyszer, és nem kívánja ezt senkinek. A férjemmel mi is párkapcsolatban éltünk 5 évig, de nagyon nehéz volt.
2015. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De most vagyok, 14 hónapja,tehát új vagyok még a témában, ezért olvasgatok ezzel kapcsolatban,hogy ki, hogyan éli meg.Vannak-e siker sztorik, stb, de mindenhol azt làtom, hogy sokan bele sem kezdenének, meg elítélik. Az eddigi tapasztalatom, hogy a legnehezebb benne az ,hogy nagyon hiányzik.De ez az érzés jó, mert csak azt jelenti, hogy nagyon szeretem.jó érzéssel tölt el, hogy valaki HIáNYZIK,akinek én is hiányzom és amikor meg együtt vagyunk teljesnek èrzem magam.

Mondom ezt egy rossz házasság utàn És egy még borzalmasabb válás után.

2015. júl. 7. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nehézségek eleve elriasztják a legtöbb embert. Azt, hogy a jó oldala mennyire jó is tud lenni, meg csak az tudja, aki már tapasztalta. (Én tapasztaltam. Gondolkodás nélkül minden egyes percét újra végigcsinálnám.)

Másrészt a körülményektől is sok függ. Egyrészt nem is mindenki "alkalmas" távkapcsolatra. Másrészt én úgy gondolom, hogy kell egy személyes "megalapozás", amire később építeni lehet, én azt mondanám, kb. két együtt töltött hét - legalábbis nálam.

2015. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én mindig probálom a dolgok pozitív oldalát nézni, és valószínű ebben is azt teszem.

Az alapozás megtörtént nálunk is:)

És igazad lehet abban, hogy a nehézségek elriaszthaják az embereket ezzel a dologgal kapcsolatban, na de a boldogság nem sült galamb sajnos..

szerintem jól müködő kapcsolatot csinálni így is úgyis nehéz, és egyelőre én pont ebben a távkapcsolatban érzem leginkább sikeresnek magam, de ez lehet, hogy betudható az éveknek, és az elözőekből tanulva jobban odafigyelek apróbb dolgokra is.

2015. júl. 8. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. A hiány tényleg nagyon jó érzés egy darabig, de 2-3 év után borzalmassá válik, főleg amikor egy nehéz nap után úgy hozzábújnál a másikhoz, hogy erőt adjon a következő napra. A hétköznapi közös dolgok hiányoztak nekem, a közös reggelek, az együtt vacsizás meg a hasonlók. Egyébként lehet motiváló is, és fejleszti az ember kitartását, és türelmét.
2015. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 10. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!