Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lássák rajtam, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lássák rajtam, hogy okos vagyok, hogyha buta fejem van?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, szépnek, csinosnak, dekoratívnak és okosnak mondott vagyok. És tényleg van eszem, meg jól nézek ki, az arcom is szép, de egyáltalán nem látszik rajtam, hogy nem vagyok buta. Arra mindig figyelek, hogy pl az öltözködésemen ne látszódjék úgy mintha mondjuk valami hü.lye pi.csa lennék, tehát soha nem öltözök magamutogatóan, semmimet nem szoktam kipakolni,meg kevés sminket is használok, és azt is visszafogottan. Viszont félek, hogy a normális fiúk nem akarnak majd közeledni felém, mert nem látszom okosnak..
2015. aug. 23. 17:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja,és a szemüveg nem áll jól, meg zavar is. Kontaktlencsém van.
2015. aug. 23. 17:27
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már.. én nem azalapján "választok" lányt, hogy okosnak látszik-e vagy sem. Sokkal inkább a személyisége az ami számít (legalábbis számomra). Jó azért a külső is közrejátszik de gondolom a lényeget érted. Szóval ha tényleg szép vagy, nem vagy az a nagyképű csaj.. szerintem nem lesz gond ^^

17/f

2015. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyképű nem vagyok, csak egyszer félfüllel hallottam, hogy egy fiú lebeszélte a haverját arról, hogy az odajöjjön hozzám, mert szerinte: "Lefogadom, ez sem valami észkombájn, nem süt róla az értelem, hagyd a francba"... hát nagyon jólesett.. oké,ha valakinek igazán tetszem, akkor azt nem lehet ilyen könnyen lebeszélni, de azért rossz, hogy ilyen véleményen lehetnek rólam. Pedig a viselkedésem sem idióta, nem szoktam idétlenül röhögcsélni meg ilyenek.
2015. aug. 23. 17:39
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Hát,a fiú helyébe nem azt suttogtam volna,hogy nem vagy okas,hanem hogy 'úristen,mekkora az egója,hagyd a francba'Most kajakra,mi ez a leírás magadról?Szerintem pont hogy egy hülye p*csa vagy...
2015. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha ilyen beképzelt liba maradsz ne csodálkozz, hogy egyedül maradsz.
2015. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az a kifejezés,hogy "Buta fej"?
2015. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az egód nagy. Ha okos lennél tudnád, hogy ilyet általában senkiről sem lehet a kinézete alapján leolvasni, csak miután beszélsz az illetővel. Van egy haverom, akiről az öltözködése, stílusa alapján meg nem mondaná valaki, hogy olyan amilyen. Viszont amikor elkezdek vele beszélni, hamar érződik, hogy mennyire okos és művelt, egy ritka értelmes ember, csak a tekintete ami még mutatja, legfeljebb abból jön ez le. Továbbá azt is tudnád, hogy az okos fiúk, egyáltalán az okos emberek, akiknek szempont, hogy a párjuk is nagyjából azonos szinten legyen, nem úgy ismerkednek, hogy nézelődnek az utcán, "na, akkor ez okos-e", mert mint mondtam így nem igen lehet megítélni. Első randin kiderül, feltéve ha addig nem beszélt a két fél annyit, hogy ez lejöhessen, akkor nyilván előbb is. Szerintem ha valaki annyival okosabb, pár perc beszélgetéssel észrevehető, akár egy itteni bővebben kifejtett kérdés/válasz után is. 17/L
2015. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy az egóm, de miért írjam, hogy nem vagyok szép, ha mások szerint is az vagyok? Ezek a tények és kész.
2015. aug. 25. 11:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Beszélgetés után nyilván meg lehet állapítani, hogy valaki okos-e, de ki menne oda egy buta arcú, üres tekintetű lányhoz, csak azért mert pl szép?
2015. aug. 25. 11:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, mások is bevallják magukról, hogy szépek. Olyanok is,akiknek még nem is mondták soha. Nem kell ezért leszólni... igen, vannak szép és csinos lányok, szerintetek senki nem mondja meg magáról? Van önkritikám, pl a kérdésem is arról szól, hogy kritizálom az egyik külső tulajdonságom... legalább priviben írtak értelmes emberek... -.-
2015. aug. 25. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!