Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket nagyon zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket nagyon zavar, ha egy lány nem túl okos, nagyon sokat nevet, vicces hangokat ad ki, alig van szemöldöke (nem szedetem, a genetikám okozza)?

Figyelt kérdés
És a kevés, zsírosodó hajjal mi a helyzet?

2015. aug. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kevés haj van akit zavar, és a kevés szemöldök is, de ha sokat nevetsz az inkább aranyos :) És ne mondd, hogy nem vagy okos, mindenkinek máshoz van meg az esze!


A vicces hangokon mit értesz? :D

18/F


18/F

2015. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

A nem túl okos a pasiknál jó pont, mert nem szeretik, ha egy csaj okosabb náluk.

A nagyon sokat nevet is jó, mert szeretik, ha ők a poéngyárak.

A szemöldökre és hajra van megoldás.

A vicces hangokat ad ki pedig elhanyagolható, kivéve ha ezen a fingást érted.

Lány

2015. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire nincs képben. Ha butus és hangokat ad ki, kicsit idétlennek tűnik. És az is más, hogy min nevet nagyon sokat. Azért csak úgy ne kacarásszon mellettem a semmin. :D De alapból jó, ha mosolygós egy lány.
2015. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

igen. utálom a buta lányokat főleg az idiótákat akik még nevetnek is. értelmes, intelligensebb lányokat szeretem akik tudnak uralkodni magukon


16/F

2015. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát.. mondjuk nem ártana ha okos lenne :D
2015. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem zavarna, bár azért ne mindegy mennyire kevés haj/szemöldök :D és mit értesz vicces hangok alatt? :D
2015. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az okos relatív. Attól még nem tudok vele jól elbeszélgetni, hogy jó matekos, vagy jó biológiából.

Sokkal jobb ha inkább valamelyik érdeklődési körünk egyezik, szereti a furcsa/érdekes/ismeretlen dolgokat.

A szemöldököt sosem tartottam fontosnak.

Nem tudom pontosan milyen az a haj, de ha minden reggel megmossa, tuti nem zavar.

2015. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!