Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom másfél év után se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom másfél év után se oldódik fel a szüleim környezetében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal másfél éve vagyunk együtt. Ő az első barátom, neki én vagyok az első barátnője. Nagyon nehezen nyílik meg, nekem is időbe került, mire teljesen önmaga lett mellettem. A haverjai körében sem fogja vissza magát, poénkodik, beszélget stb. Én vidéki vagyok, ő városi. És mivel a városba járok suliba, meg ott több mindent lehet csinálni, én nagyon gyakran vagyok náluk, szinte mindennap. Ő csak ritkán, kb havonta 1-2x, suli időben ritkábban jön el.

A problémám az, hogy az normális h a szüleim beszélgetni próbálnak vele (persze ők is máshogy viselkednek ilyenkor, adják a jópofit) viszont a pasim nem igazán tud, akar válaszolni... Szóval csöndes. Idegenek között így viselkedik, de normális hogy 1 év után a szüleim előtt is? Bár tény, hogy ritkán van itt, de igazán feloldódhatna. Mit tegyek? Van még valakinek ilyen pasija? Mert őszintén, engem ez nagyon idegesít h csak csendben ül, mindig. Persze ha kérdezik, válaszol, de csak tömören. Ha családi programra hívom (pl szüret, gulyásparti... ) NEM AKAR jönni, tartózkodik. Mi ennek az oka? Mit tegyek?

Ui. mellettem nem ilyen :)

16/L



2015. aug. 24. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
adj neki sört
2015. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, ne erőltesd.

Ha Te szereted, veled önmagát adja, akkor könyörgöm mit érdekel hogy milyen a szüleiddel?

2015. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled második válaszoló, de könyörgöm, ha a szobamba tök jól elhülyéskedünk, rá 1 percre a konyhán anya társaságában meg behúzza fülét-farkát, egy kicsit érthetetlen És idegtépő
2015. aug. 24. 00:58
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

láttam már ilyet, lehet picit vannak szociális gondjai, megesik és nem lehet vele mit csinálni de ne vedd rossz dolognak, van akinek picit nehezebb a beilleszkedés

2015. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!