Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt eloszor együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt eloszor együtt aludni a baratotokkal/barátnőtokkel?

Figyelt kérdés

Hogy volt az esti lefekvés ( nem a szexre gondolok itt :D )?

Hany évesek voltatok? Es mennyi ideig járatok előtte?

Szülők mit szóltak az ötlethez?

Kinél aludtatok ott?


Es lanyok éreztették hogy a srácnak felállt?

Csinaltatok valamit, ha igen?



2015. aug. 24. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Fiú vagyok, remélem nem bánod, ha írok:


1 hónapja voltunk együtt, de távkapcsolat, azt számítsd bele. Én voltam 15 (majdnem 16) ő 14.

Simán engedték.

Ő aludt nálam. Cöhh, aludt...;)

2015. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja voltunk együtt, én 16 voltam, ő 18. Szüleim vetették fel az ötletet, hogy jöjjön velünk a nyaralónkba, de azt akarták, hogy külőn szobában legyen. Aztán az utazás előtt beszéltem velük erről és simán beleegyeztek, hogy ne aludjunk külön :D

Nem feküdtünk el akkor még, de petting az volt. Éreztem, hogy felállt neki, de ezt már tőbbszőr éreztem napközben is előtte, szóval nem volt meglepetés.

Maga az együttalvás furcsa volt. Nagyon nehezen aludtunk el, állandóan felébredtünk, mert hozzá kellett szoknunk ahhoz, hogy osztozni kell az ágyon. Kb a 4-5. ottalvás már jó volt.

2015. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok, ő 21, és 4 hónapig jártunk előtte, mert a szilvesztert náluk töltöttem, és akkor együtt aludtunk :) utána kb 2 hónapig nem aludtunk együtt, aztán akkor rákérdeztem anyámnál, hogy itt aludhat-e a barátom és hát nagy nehezen, de belement :)

és persze, hogy nem csak aludtunk... :D

2015. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Négy hónapja vagyunk együtt.. de még nem engedték, hogy együtt aludjunk :D 15/14
2015. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok eloszor 16 eves koromban aludtunk egyutt a baratommal, o jott hozzank (tavkapcsolat). Ekkor mar egy eve egyutt voltunk. A nappaliban aludtunk De aggodtunk,hogy nem engedik majd meg ezert este lefekudtem Melle,Jo ejt kivantam anyameknak,neztek egy darabig aztan lefekudtek aludni :D A szexre csak egy evvel kesobb kerult sor. Azota is egyutt vagyunk, lassan 3,5 eve.

18/L 21/F

2015. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, lemaradt,hogy ereztem mikor merevedese volt es tetszett is. :) Petting az volt.

Maga az egyutt alvas konnyen ment, bem nyomorogtunk hanem cukin osszebujva aludtunk :)

2015. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Es olelve aludtatok? :)

Vagy megoleltetek egymást?

Reggel ki keltett kit, es hogyan? :)

2015. aug. 24. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ölelve aludtunk el, de utána mindenki úgy aludt, ahogy szokott :) azóta is így van, nem tudok ölelkezve aludni, nekem kell a tér.

Reggel én keltem előbb, nem akartam felébreszteni, megvártam, amíg felébred, addig csináltam reggelit és visszamentem hozzá az àgyba :)

2015. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

A barátommal kb egy honapja vagyunk együtt ,de már kétszer is együtt aludtunk,ugy éreztem hogy kész vagyok rá :)

(az első barátommal honapokat vártunk)

Az ágyam matracos,igy minden mozgásra fel kell a másik is,ugy hogy rettentően sokat nevettünk ,és szinte semmit se aludtunk emiatt :D Másnap konkrétan zombiként ébredtünk :P

Én 18 vagyok,ő 19:)

Nálam aludtunk,anya beleegyezett,hál'Istennek nem szigorú:)

És hát igen,megtörtént az első együtt létünk,de a nyomorult ágy miatt inkább ez is komikusra sikeredett mint meghittre :P

A 2. együtt alvásunk viszont már mérföldekkel jobb volt:)

18/l

2015. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!