Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem korai még az együtt alvás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai még az együtt alvás?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Egy hete vagyok együtt a barátommal. Lesz egy jó program a lakhelyemen ahova szeretnék vele menni. Nem szeretnék még semmi szexuális kapcsolatot kettőnk között és azt sem vetném még fel hogy nálam aludjon, de mivel kb. 60 km-re lakik nem várhatom el tőle hogy reggel jöjjön este menjen. Szerintetek nen korai hogy elhívom magamhoz? És a szüleimet hogy győzzem meg? Légyszi segítsetek :)

2015. aug. 7. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha "együtt" az még korai. De alhat külön helyiségbe is, és meg van oldva.
2015. aug. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon korai. mivel még nem nagyon ismeritek egymást, akár azt is hiheti, hogy álcaként hívod arra a programra és a nap lényege az lesz amikor együtt "alszotok"

szóval én elhiszem, hogy nincsen benned hátsó szándék, de egy kanos kisfiú lehet azt fogja hinni.az meg kínos lenne mindkettőtöknek. szóval mondjad neki előre, hogy nem akarsz még semmit úgy. de szerintem belefér a reggel jön este megy dolog is. 1 hét után szerintem az is korai, hogy hazavidd, de persze most ott van program, szóval így nem gáz.

amúgy kétlem, hogy a szüleid megengednék

2015. aug. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai.. Szerintem azzal győzd meg a szüldeidet ,hogy egy külön helyiségben fog aludni de akkor ez legyen is így.És mondd nekik ,hogy akkor ti is jobban megismernétek nagyon kedves,figyelmes stb ez már a te fantáziád ,hogy mennyire áradozol róla és miket.. És nehogy a barátod félreértse ezt a "nálad alszom dolgot" és azthiggye ,hogy te már szeretnéd..Mondd meg neki előre ,hogy külön helyiségbe fog aludni ,hogy ez ne legyen kellemetlen.. Remélem segítettem:)
2015. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint egy éve vagyok együtt a barátommal, 18 évesek vagyunk és mi se akartunk semmiféle ilyet csinálni, csak mi is messze lakunk egymástól és megspóroltunk volna 2 óra utazást, de a szüleim nem igazán lelkesedtek érte még így se. Pedig elmondam, hogy nem akarunk ilyesmit csinálni, meg amúgy is ne gondolják már, hogy máskor nem tudnánk, ha akarnánk és még így se...de szülőfüggő a dolog, lehet hogy a tieid megengedik. Mondjuk 1 hét után szerintem is nagyon korai lenne ha egy ágyban aludnátok, még talán az is, hogy így meghívod magadhoz. persze ha már másfél éve ismeritek egymást és jóba vagytok, csak 1 hete jöttetek össze, akkor kicsit más a helyzet.
2015. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) beszélgettünk róla de az ő anyukája sem díjazza az ötletet meg az enyém sem.. strandra megyünk :) de sokat segítettetek :)
2015. aug. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!