Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretne valamit vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne valamit vagy csak paranoias vagyok?

Figyelt kérdés
VAn egy fiu baratom akivel nagyon nagyon joba vagyok. En ezt csak baratsagnak gondolom de tobben mondtak h szerintuk a fiu tobbet erez...peldaul megdicsert h nagyon jol nezek ki,kerdezte h kimegyek e egyik sznetben hozza kulfoldre,és hogy nem lenne e baj ha egy agyba aludank..eleg fura mostanaban es ez nekem is feltunt SEGITSEG!

2015. aug. 25. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát,elég nehéz eldönteni...én is legjobb fiú barátommal éltem 2 évig egy házban külföldön(tanulás miatt,már 10éve barátok vagyunk)egy ágyban is aludtunk sokáig,stb.A dicséret is utalhat barátra is,meg tetszésre is.Amúgy nálunk nem áll fenn a veszélye annak,hogy barátból szerelem,mert mindkettőnknek van párja(ezért költöztünk el)A fiú általában is ilyen közvetlen,vagy csak nem régóta?
2015. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!