Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is furcsa?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is furcsa?

Figyelt kérdés
Az osztályomba van kèt lány, akik egyfolytában együtt vannak, pusziszkodnak (legtöbbször szájra 😛) egymás ölèbe ülnek, ölelgetik, simogatják egymást! Èn ès a többiek is leszbikusnak tekintjük őket, de ők mimdig azt momdják hogy nem azok! Szerintetek?!?

2015. aug. 25. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy nagyon nagyon nagyon jó barátnők, vagy lezbik
2015. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idősek is a lányok?


am szerintem is vagy túl jó barátnők, vagy leszbik, vagy is-is...vagy csak biszexek...


22F

2015. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ennyire? Ha látnád amit èn láttam... Rajzórán egyszer vetítèskor (le volt sötètítve a terem, hátul ültem, ők elöl) egyszer csak nagy cuppanásos hangok! Mondom mi a franc ez? Előre nèzek, hát látom a szájuk össze èr! :O Szünetben első teendőm megkèrdezni a haverjaimat látták-e! Hát ők is látták! Oda megyek a lányokhoz megkèrdezem, mit csináltatok? Erre az a válasz: Kibèkültünk! Nem tudom mit mondjak! #1-es köszi a választ!
2015. aug. 25. 13:30
 4/11 A kérdező kommentje:
#2-es! 14 èvesek! Most leszünk 8-adik osztályosok! Köszi a választ!
2015. aug. 25. 13:32
 5/11 theazombiee ***** válasza:
100%
Szerintem leszbikusak, de ne bántsátok őket emiatt.Mondjuk nekik meg nem a suliban kéne nyáladzaniuk és ez vonatkozik minden egyes szerelmespárra.
2015. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már alapból az,hogy szájon puszilják egymást,furcsa.

teljesen nyílvánvaló hogy leszbikusak. Max azért mondják hogy nem azok,mert maguknak se merik bevallani vagy csak nem is ismerték fel hogy azok. De hagyjátok,ne kérdezősködjetek,majd rájönnek maguktól hogy valami nem jó.

2015. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy együtt vannak,esetleg szórakozásból egymás ölébe ülnek,szerintem csak egy nagyon őrült barátságra vall. Viszont a szájra puszi és a simogatás nem okés,legalábbis egy barátságba nem fér bele.
2015. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
minimum biszexek.
2015. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Lányoknál előfordul néha az ilyen. Alapból közvetlenebbek egymással a közeli barátnők, és abba beleférnek szájrapuszik ilyen korban. Kérdés az, hogy ez nekik mennyire jól eső érzés, van-e erotikus tartalma, illetve mennek-e tovább?
2015. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 25. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!