Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy furcsának...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy furcsának érzem magam? Vagy furcsa, hogy normálisnak érzem magam? Többi lent!

Figyelt kérdés
Oké, tudom, hogy maga a kérdés nagyon furcsa, de ha leírom a dolgokat, akkor talán érhetőbb lesz. Szóval. 14 éves vagyok és lány. MINDENHOL, minden közösségi oldalon, az utcán, a zöldségesnél, a villamoson, azt látom, hogy a kb. még általános iskolát sem elvégzett, 12-13 (!!!) éves lányoknak már "komoly" kapcsolataik vannak, összetörték a szívüket, elhagyta őket élete szerelmük, pedig már 1 hete rendkívül harmonikus kapcsolatban éldegéltek, stb. És akkor ezek után a kb. 14 éves lányokról már ne is beszéljünk, a többségük már nem is szűz (egyébként wtf??? hogyan? de legfőképpen: miért?). Ezért úgymond egy kicsit furcsának érzem magam, emellett pedig normálisnak is, tehát akkor mondhatjuk, hogy a mai világban egy normális ember már furcsának számít? Vagy tényleg ez a normális? Már belekeveredtem a saját mondandómba is. Veletek ez hogy volt? Én 14 évesen annyira nem érzem helyénvalónak és reálisnak ezeket a dolgokat. És ezek a 14évesenmárnemvagyokszűzjeedemenővagyokhestegszvegjoló lányok 18-19 évesen milyenek lehetnek? Alsóneműben ülnek egy fotelben, unottan, cigi lóg a szájukból, az ajtón belépő, éppen aktuális barátjuknak pedig annyit mondanak: "Na, gyere Béla, nem kell a körítés legyünk már túl rajta, sok dolgom van még ma! Óvszer? Milyen óvszer? Hagyjál már a hülyeségeiddel!" Én komolyan nem értem. Engem általában idősebbnek szoktak nézni a tényleges koromnál, 163 centi vagyok, kb. 45 kiló és általában 15-16 évesnek néznek, de volt olyan, aki már 18-nak is nézett (mondjuk ezt nem tudom, hogy azért látszik rajtam, hogy nagykorú azért még nem vagyok.) És ilyenkor megkérdezik, hogy "Van barátod?" és én válaszolok, hogy "Nincs.", "Hány éves is vagy?", "Tizennégy.", "Tizennégy? Sokkal többnek néztelek, de most komolyan. Miért nincs barátod?". Én nem értem. Tényleg ilyen gáz, hogy 14 évesen nincsen barátom? Lemaradtam volna valamiről?

2015. aug. 20. 22:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Érthetőbb*. Írni sajnos nem tudok.
2015. aug. 20. 22:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normie
2015. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15 vagyok és nincs barátnőm. Jönnének(van aki tapad,alig lehet lerázni) a csajok,de egyikbe se szerettem bele. Szóval nem,nincs veled semmi gond :)
2015. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Én most leszek 18, és igazából most kezdtem el igazán érezni hogy talán jó lenne egy barátnő... Szerintem 14 évesen még nagyon korai az egész. Tudod, egy NORMÁLIS kapcsolat nagyon sok mindenből áll. Olyan dolgokból, amiket 16-7 éves korod előtt fel sem fogsz. A szexualitás is ilyen. Biztos hogy 13-4 éves gyerekek is lefekszenek egymással, de az NEM szex, csak szerencsétlenkedés, ezt elhiheted. Egy 13 éves kisfiú nem törődik azzal, hogy a barátnőjét kielégítse, nem tudja hogy kell hozzányúlni, nem ismeri a G pontot, nem ismeri az erogén zónákat... a legjobban a tudatot élvezi, hogy hú, ő most "szexel".
2015. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Örülök, hogy azért vannak még, akik így gondolják.
2015. aug. 20. 23:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Legyen normális, hogy normálisnak érzed magad!

Tetszik a felfogásod, sokkal több ilyen lány kellene! :) Elhiheted, hogy én az ilyeneket többre értékelem, mint az általad leírt kis pitsákat. :)))

2015. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 éves lány vagyok és én is elég hasonlóan gondolom a dolgokat mint te.Barátaim nem nagyon voltak sosem mert mindig kilógtam a sorból,bár a mai fiatalok közül alig van olyan akivel egyáltalán szóba állnék. Ha kimegyek az utcára mindig elszörnyűlködöm,hogy mások hogy öltöznek 12-13 évesen és elégedetten mászkálnak a pasijukkal.Az iskolában ismertem egy csajt aki 7.-es volt és együtt járt egy 9.-es sráccal és ő ezt "hű de komoly kapcsolatnak" nevezte. Nem azt mondom,hogy ennyi idősen nem lehet szerelmes valaki, de a többség általában az első jött-mentel összejön, csak azért,hogy menőnek tűnhessen.Emlékszem kb.5.-es koromtól voltak ilyen "plátói" szerelmeim,általàban olyan emberek voltak akikkel életemben nem találkoztam és valószínűleg nem is fogok. A leghosszabb ilyen kb.1.5 évig tartott de azthiszem már kezdek kinőni az ilyesmikből.Van egy srác akit már 3 éve ismerek és az utóbbi félévben elkezdett megtetszeni,tudom még ez sem igazi szerelem,de legalább ő nem csak képzelgés, hanem tényleg beszéltem már vele.Véleményem szerint valaki kb.16-17éves korára érik meg az első kapcsolatra,azelőtt szerintem nem nagyon érdemes foglalkozni a témával,és abban a korban sem kell elsietni semmit.Szóval kedves kérdező úgy gondolom egyikünk sem maradt le semmiről és nem is fog mert még rengeteg lehetőségünk lesz az életben és annak külön örülök,hogy vannak akik még normálisan gondolkodnak.😊
2015. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én is tökre ezt érzem. (Idén leszek 15 éves...még nem volt barátom....de miért kellett volna, hogy legyen? :') )

Úgy vagyok ezzel, hogy majd lesz, ha eljön az ideje. Erről a 12-13 évesenmárnemcagyokszűzdologról meg az a véleményem, hogy abszolút abszurd az egész. :'D. Jó, az tény, hogy a régiek...esetleg ősberek ilyen korban váltak anyukává, de az tök más szitu, mivel ôk max. 30 évet éltek. (Mi meg már ugye 70-100 évet...kinek mi adatik.)

Amúgy meg, ha már így belementünk a szex témába :D , akkor szerintem a szüzesség elvesztéséhez legalább 16nak kéne lenni. (Én, személy szerint, ha 16 évesen veszteném el, biztos nem egy velem egykorú fiúcskácal, hanem inkább egy 20 évessel. :D Az valahogy jobvan vonz. :'D

2015. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kakasfajzat válasza:

Megértem ezeket a nézeteket mert hasonlóan gondolkodom én is. Egyszerűen abszurdnak tűnik a fiatal korosztályokban túltengő szexuális vágy (szerintem fel sem fogják igazán mit tesznek csak menőnek gondolják a tetteiket). Én 16 éves fiú vagyok komolyabb kapcsolatom egyenlőre még nem volt, de szerintem felesleges siettetni olyan dolgokat amik idővel így is-úgy is bekövetkeznek.(Egyébként nem szoktam ilyen formálisan írni kicsit öregesnek tűnhet :D)

Szóval nincs benned semmi furcsa, csak reálisan gondolkozol mint itt a válaszolók többsége :D

2015. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem csak furcsa hogy normálisnormálisnak gondolod magad :D nekem se volt még sose barátnőm mert 1 ha nem szeretek igazán senkit akkor felesleges 2 inkább tanulok nem pedig azon jár az eszem hogy ez a csaj a héten hányadik volt. Majd később pár év múlva lesz majd barátnőm :D minek elsietni ? Inkáb élvezem a gyerekkort úgyis midjárt vége xD 14/f
2015. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!