Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit kb egy hónapja ismertem meg és hát nagyon jó lett a kapcsolatunk sokat beszélgettunk és egyszer csak rá jöttem arra hogy tetszik nekem és már egész nap ő jár a fejemben.Az a baj hogy bàrmi olyat mondok úgy fogja fel mint barát mivel ő nem tudja ezt. Persze ő közben pasizik is alakulgat neki valami. Ti mit tennétek ebben a helyzetben. Értelmes válaszokat kérnék.

Köszönöm.

18F



2015. aug. 30. 13:11
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mond el neki, mert akkor ő is tudja majd és lehet hogy viszonyozza de ha nem akar veled együtt lenni ne próbáld elfelejteni és gondolj arra hogy nem érdemel meg
2015. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is siman mond meg neki. Ha o isz hasonloan erez, akk tok jo, ha nem akk meg... ez van.
2015. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!