Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok ebben a helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ebben a helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Pénteken oda jött hozzám két fiú a suliban(kulfoldon vagyok es itt meg van..:D) az egyikbe vagyok szerelmes ,de pont a másik kezdte el h nagyon tetszek neki meg minden és h van e kedvem elmenni e valahová ....úgy mind a kettővel jóban vagyok...de aki "szerelmet vallot " az sajnos nem tetszik kicsit sem...szépen elmondtam h nagyo. Aranyos meg minden ,de sajnos más tetszik meg ilyeneket mondtam ...és észre sem vettem ,de hirtelen ránéztem a másik fiúra ...erre aki elhívott mondta h ooo értem ....utána nagyon ideges lettem...és azóta is égek a szégyentől....nagyon megsértődött szerintem aki elhivott ...a másik meg nem is tudom miért jött vele ... Szerintem nyilvánvaló h tetszik nekem ...

Mit tegyek h ne érezzem egész nap ezt a kellemetlen érzést? 15/L



2015. aug. 3. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Túlzod a dolgot ne legyél ennyire lelkis, elmondtad őszintén azt kész, az hogy ránéztél a másikra az miért baj?!?! sose értem miért cink másikra ránézni.

Elmondtad kész nyugi van, nem dőlt össze a világ, megy minden ugyan úgy.

Am alap hogy ,,megsértődött'' mostani ,,pasik'' nem bírják a kosarat :D

17f


Szóval nyugi van semmi olyat nem tettél

2015. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:) igen értem...de olyan rossz ez az érzés:/ meg azt sem értem h miért jött a másik fiúval....talán ez zavar a legjobban
2015. aug. 3. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Átlagos pasi szintű ,,tesztelgetés'' direkt próbáltak zavarba hozni, legyél határozott magabiztos.

Mint mondtam azért mert kosaraztad neki ez nem jól esik attól ne legyél te is rosszul, jobb mintha egy kamu kapcsolatba lennétek miatta, ember nem szeret elutasítani mert tudja milyen ha azt ő kapja.. együtt érzel a másikkal ennyi de mondom no para, ennyire ne legyél lelkis

Önbizalom, magabiztosság, határozottság!

Ne hagyd hogy ,,kiüssenek'' a jelenlegi állásodról, vagy megzavarjanak a dolgokban.

2015. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de igazából nem is a másik lelkiállapota zavar ,hanem h eljött vele a másik gyerek....hiszen akkor lehet h ő semmit sem érez irántam...miért jött volna akkor el vele?

Pedig már azt hittem h tetszem neki...de lehet h rosszul hittem

I

2015. aug. 3. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Néhány nap múlva már máshoz fog odamenni és már nem is fogod érdekelni. Ne foglalkozz vele.
2015. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vele nem is foglalkozom:D a másikkal sajnos igen...
2015. aug. 4. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj oda a "másikhoz" egy barátnőddel és mondd el neki, hogy nagyon tetszik neked és lenne-e kedve veled lenni.

Szerintem azért mentek oda együtt hozzád, mert amúgy nem volt elég önbizalma a srácnak, hogy egyedül mondja el.

2015. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!