Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten nincsenek metálos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nincsenek metálos lányok? Ha nincs akkor hol keressek? Hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
Csak egy metálos csajt láttam,azt is Magyarkúton.

2015. aug. 31. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak, pl én is metált hallgatok, csak nem látszik rajtam mert nem olyan stílusban öltözöm.(privit nem kérek köszi, van barátom) hol keress? Koncerteken, rockkocsmákban találsz bőven.
2015. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj el koncertre, s tele lessz ott a hely?
2015. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koncerten kívűl.
2015. aug. 31. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, csak nem igazán látszik rajtam. Szóval sokan lehetnek, csak nem öltözködnek rockerként. Ezért szerintem ismerkedj mindenkivel, mindenhol, mert nem tudhatod ki lesz az :D
2015. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gödöllői a metálos rocker barátnőm:DD irjrám megadom a nevét:)
2015. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!