Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Új emberekkel ismerkednék...

Új emberekkel ismerkednék Budapesten. Közös progikra, bulikra, kávézni - nemrég jöttem Pestre, és baráti társaságot keresek, fiúkat lányokat vegyesen. Valaki (k)?

Figyelt kérdés

27 éves, jól szituált, tetovált srác vagyok. Webfejlesztő. Ha valaki hasonló cipőben jár, akár ismerkedhetnénk is. Fiúkkal, lányokkal ismerkednék; mivel van bnőm, értelemszerűen lányokkal haveri szinten ( mielőtt kéjenc sorozatgyilkosnak néztek, csak hajléktalanokra megyek rá ). Kor/nem nem számít, ha nem tőmondatokban kommunikálsz, már szívesen megismernélek. :)


Általában a belvárosi helyekre járok, Szimpla, Lokál, Instant, Mix.



2014. márc. 3. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan költöztél fel?
2014. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"27 éves, jól szituált, tetovált srác vagyok."


Az mennyiben releváns, hogy tetovált vagy?

2014. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyira hogy sokan negatívumként értékelik. Nyilván nem írnám, ha csak egy ratyi idézet lenne a vállamon...


Sopron, kedves első.

2014. márc. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!