Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapba egy csomó csajt ismertem meg és egy csomót el is csábítottam köszönhetően annak hogy jó hangom van, gitározok, meg az a tipikus kék szemű, szőke helyes srác vagyok. Megismertem egy 18 éves lányt, akivel kb. 3 hét ismerettség után elkezdtem járni tegnap. Viszont tegnap előtt megismertem egy 15 éves lányt is aki 17-nek néz ki. Vörös haja van, aranyzöld szeme és nagyon csinos... Valahogy elkezdtem vonzódni hozzá elég keményen, de vele nem járnék azt tudom, mert még csak 15 éves és tudom hogy kislány. De mégis olyan jól néz ki hogy nem tudom kiverni a fejemből... A legrosszabb hogy tudom simán megfektethetném mert én is bejövök neki, viszont nem akarom megcsalni a 18 éves csajt akivel tegnap óta járok.... Másik dolog hogy elég gáz lenne rám nézve ha 15 éves kiscsajjal kavarnék mert én meg lassan fél év múlva 20 éves leszek. Az a baj hogy a nyáron annyira élveztem a csajozást, hogy most teljesen képtelennek érzem magam egy hosszú, hűséges kapcsolatra. Ti mit tennétek a helyemben? Szakítanátok amíg még annyira nem éli bele magát a kapcsolatba a lány és caajoznátok tovább? Vagy inkább megpróbálnátok mégis egy kapcsolatot? Egyébként barátnőm egy természetesen szép lány akinek sminkelnie sem kell magát, mert így is jól néz ki. Tudom, tudom... Túl sokat törődök a külsővel.

2015. aug. 31. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csajoznék. Főleg ha ez jön be a mai csajoknak.
2015. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is csajozz.. Majd csak kapsz egy olyan csajt,aki mellett eszedbe sem jutna másokra ránézni ;) ebből is látszik, hogy nem vagy jelenleg alkalmas hosszabb kapcsolatra :) csajozz, dejegyezd meg: ne a szívükkel játsz,hanem a melleikkel!! :)
2015. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

MIért a hozzádhasonlóhoz vonzódnak a lányok???

MIÉRT??!

Én biztos nem járnék valakivel, ha közbe másra gondolok, LoL

2015. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarom megbántani szegényt mert nagyon kedvelem és nem ezt érdemli. Viszont pomt fénykoromat élem... Kár ilyenkor összejönni akárkivel, mert az összes 38-40-en túli munkatársamon látom, hogy nem élték ki akkoriban magukat és látom mennyire megbánták, hogy elcseszték a fiatal éveiket.
2015. aug. 31. 20:44
 5/14 A kérdező kommentje:
pont*
2015. aug. 31. 20:45
 6/14 A kérdező kommentje:

Mert eddig nem ezt éreztem, csak bekavart ez a 15 éves kiscsaj..

Fuuuu még szégyenlem is magam hogy rámennék egy 15 évesre.

2015. aug. 31. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk az logikus, ha a helyedben lennék én is lecsapnék rá.

Addig üsd a vasat amíg meleg...

2015. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az írásokból ítélve te sem tudod hogy mit akarsz :) Szerintem engedd meg a kádat, ülj bele, és addig ki ne szállj, amíg nem döntötted el,hogy mit akarsz :) Mi nem ismerjük annyira a helyzeted, ezt te kell eldöntsd, hogy neked,neki és nektek mi a jó :)
2015. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel barátnőm pont most megy egyetemre veszprémbe és két sráccal fog együtt lakni és max hétvégente lehetünk együtt, ezért várok három hetet, megnézem mennyire működik ez a dolog, addig meg barátkozok a 15 éves kiscsajjal.
2015. aug. 31. 21:14
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már egy két éves kapcsolatom és rájöttem mennyi dolgot kihagytam a semmiért.
2015. aug. 31. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!