Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki egyszerűen tökéletes az én szememmmel nézve, az a bizonyos ideálom. Picit bonyolult a "kapcsolatunk". Régebben nagyon jóba voltunk. Egész napot végig beszéltük facebookon,néha talalkozgattunk sulin kívül is. Szerelmes voltam belé de nem mertem elmondani vagy nem tudtam hogyan.. Aztan persze egy másik sráccal osszejott 3-4 hónapja. Nem akarok túlozni de borzalamas érzés volt. :D Ideges voltam magamra hogy ennyire bena voltam. Nem tudtam utána már vele úgy beszélni,nem tudtam neki mit írni egyszerűen teljesen más volt. Szóval amint összejott a sráccal rá egy hétre már nem beszéltünk egyáltalán csak köszöntünk egymásnak suliban. Az az érzés ami meg volt elmúlt. 1-2 hétig még "fájt" de utána már semleges lett. Most szakított a pasijaval pár napja véglegesen és megint elojott ez a bizonyos érzés. Hogy van esélyem vagy nem is tudom, hülyén hangzik. De nem tudom mit csináljak. Most hogy néz az ki hogy nem beszéltünk kb 4 hónapja mert volt pasija és mikor szakít hirtelen rairok... Várjak míg elkezdodik az iskola es akkor ott menjek hozza oda hogy mizu meg hogy telt a nyár stb vagy mit csinaljak? Hagyjam az egészet majd elmulik megint?
2015. aug. 20. 21:43
 1/8 A kérdező kommentje:
18/f
2015. aug. 20. 21:51
 2/8 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz (tedd ezt, nekem is volt ilyen, nem is egy a gimi alatt) megvárod a sulit, kedves leszel vele megint, reménykedj hogy te leszel az akinek a vállán kisírja magát. Onnantól sínen vagy.
2015. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy egy próbát megér. Kérj bocsánatot a legelején,de amikor konkrétan rákérdez akkor annyit írj hogy hosszú. (majd később elmondod) Ha nagyon rajta van a témán,és egyre csak kérdezi akkor mondd el neki,de ne zúdítsd rá. 15/F
2015. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bocs kedves 2, ez hülyeség... Akkor már nem lenne őszinte vele...
2015. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor megvárom sulit és próbálok valamit csinálni! :D köszi a válaszokat!
2015. aug. 21. 13:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy olvassa e még valaki ezt,de most hogy elkezdődött a suli nem nagyon haladtam előre :D Minden este elhatározom hogy majd odamegyek hozzá suliban vagy valami de ha meglátom nem tudom mit csináljak :dd Más baráti társaságunk van és nem tudom hogyan tudnék vele megint "kapcsolatot létrehozni" :D Most hogy néz az ki ha random oda ülök közéjük szünetben vagy nem tudom :/
2015. szept. 7. 20:18
 7/8 anonim válasza:
Csak van néha olyan, hogy egyedül van, kapd el olyankor :)
2015. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
áá mindegy már.. próbáltam de szerintem nem érdeklem már egyáltalán. :/ folyosón se köszön vissza
2015. szept. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!