Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapba egy csomó csajt ismertem meg és egy csomót el is csábítottam köszönhetően annak hogy jó hangom van, gitározok, meg az a tipikus kék szemű, szőke helyes srác vagyok. Megismertem egy 18 éves lányt, akivel kb. 3 hét ismerettség után elkezdtem járni tegnap. Viszont tegnap előtt megismertem egy 15 éves lányt is aki 17-nek néz ki. Vörös haja van, aranyzöld szeme és nagyon csinos... Valahogy elkezdtem vonzódni hozzá elég keményen, de vele nem járnék azt tudom, mert még csak 15 éves és tudom hogy kislány. De mégis olyan jól néz ki hogy nem tudom kiverni a fejemből... A legrosszabb hogy tudom simán megfektethetném mert én is bejövök neki, viszont nem akarom megcsalni a 18 éves csajt akivel tegnap óta járok.... Másik dolog hogy elég gáz lenne rám nézve ha 15 éves kiscsajjal kavarnék mert én meg lassan fél év múlva 20 éves leszek. Az a baj hogy a nyáron annyira élveztem a csajozást, hogy most teljesen képtelennek érzem magam egy hosszú, hűséges kapcsolatra. Ti mit tennétek a helyemben? Szakítanátok amíg még annyira nem éli bele magát a kapcsolatba a lány és caajoznátok tovább? Vagy inkább megpróbálnátok mégis egy kapcsolatot? Egyébként barátnőm egy természetesen szép lány akinek sminkelnie sem kell magát, mert így is jól néz ki. Tudom, tudom... Túl sokat törődök a külsővel.

2015. aug. 31. 20:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
Az irasaidbol itelve te nem akarod ezt a kapcsolatot. Ki tetted a kerdest, megis minden kommentben azzal probalod sajat magad meggyozni hogy az a helyes, hogy szakitol a baratnoddel es ramesz a masik kis csajra. Es ha igy van akkor tedd is igy, ne jatsz a lany szivevel
2015. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kaphatok egy képet rólad?:)
2015. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Biztos azonnal lefeküdne veled egy 15 éves kislány...:)

Mondjuk a magadfajta öntelt emberekhez a normális lányok nem valók, azokat meghagyod a többségnek szerencsére ;)

2015. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha nem is egyből, akkor addig hódítottam volna eddig kellett volna. Egyébként tudom, hogy öntelt vagyok és tudom, hogy egyszer rá fogok cseszni ez miatt.. Azonban jó érzés hogy végre nincsen önbizalom hiányom.
2015. aug. 31. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!