Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 2 év együttélés után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 2 év együttélés után közölte, hogy ő nem akarja folytatni a kapcsolatot, ne érjek hozzá. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Én folytatnám, és nekem kicsit nagyon éles ez a kontraszt. 2 évig én voltam neki az úristen most meg hirtelen (főleg évkezdésnél) már nem.

Meg persze, hogy költözzek el. (nála lakom)

Csomót költöttem a lakására amúgy, úgy volt összeházasodunk.


Elképzelhető, hogy csak tesztel? Vagy ha fogom magam és eltűnök, idővel keresne szerintetek?


2015. szept. 2. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet esetleg hogy megcsalt? Számomra ez tűnne valószínűnek ha ekkora pálfordulás állna be a viselkedésében.
2015. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van 1 érzésem komolyan veszi! Sajnos közös megegyezés-szépen ...

"idővel keresne?" sztem nem, de jobb is! Ismered? az elszakadt cérnát összekötödm, van egy csomo-ez van az életben is! Ami szép volt, az maradjon meg emlékként

2015. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van/lesz új bikája.


A betett pénz miatt beszélj vele és ügyvéddel!

2015. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Enigma-108 válasza:

"Tííínéédzserlamúúúr igazi tinédzser lamúúúr fellobban váááratlanuuul."

Csomót költöttél a lakásra ? Megmondanád hogy miből ?

Ha egy korosztály vagytok akkor nyilván te is tanulsz, ha pedig te már idősebb vagy és dolgozol akkor szívből gratulálok életed első ember-és önismereti vizsgáján elért eredményéhez.

Elárulok egy titkot. Stabil párkapcsolathoz, helyes önismeretre van szükség.

Manapság nemhogy a tinilányok de még a 30-as "látszólag" érett nők sincsenek tisztában önmagukkal, valódi értékeikkel és igazi céljaikkal.

" Semmilyen szél nem jó annak a hajónak amelyik nem tudja melyik kikötőbe tart" -tartja a mondás.

A pénzed helyett inkább az idődet sajnáld amit egy arra érdemtelen emberre áldoztál. De azt se ! Mert ezeket az utakat meg kell járni ahhoz, hogy megtanuld a leckét.

Jótanács1 : egy kapcsolat az nem üzleti befektetés, ami ha nem sikerült akkor kiveszem belőle a részem.

Ha nem kapsz vissza anyagilag semmit akkor így jártál.

Ezt nevezik tanulópénznek. Persze alakulhat fordítva is...azt nevezik korrektségnek. Bár ez jelen esetben szerintem kizárható.

Jótanács 2: egy kapcsolatban NE MAGADRA figyelj és ne is a látszatra. "2 évig én voltam neki az úristen" -ez a hiúság hangja.

A másik pedig, hogy legyen benned annyi férfi büszkeség, hogy nem futsz olyan után aki nem akar téged viszont legyen benned annyi tartás, hogy helyrehozod a hibád ha te szabtál el valamit.

2015. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Csomót költöttem a lakására amúgy" Lakbért fizettél? No ezt csak azért irom mert ebböl az látszik, hogy egyoldaluan nézed a dolgokat. Elöbb-utobb az ilyenböl elege lesz a partnernek.
2015. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!