Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Erősíti a kapcsolatot a probléma?

Erősíti a kapcsolatot a probléma?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk akinek apuját ápolni kell,és én gondozom.Pár hónapja lett ez a helyzet,és nem is rég óta lakok itt nála.Sajnos sehova nem tudunk elmenni és látom nyomasztja a gondok most..Ettől még szerethet igazán mert kevesebb figyelmet kapok és mert nem tudunk kiszabadulni kettesben sehova?nagyon féltem kettőnket nehogy eltávolodjunk,de este mindig a mienk: bújik,ölel ,beszélgetünk ha épp nem fáradt.Segít a háztartásban is,az mellett,hogy dolgozik.Kérdezte egy ismerősöm hogy nő lehetek e mellette, nem tudtam válaszolni igazán... aztán arra gondoltam: segít,ugrik azonnal ha bármit kérek tőle,meghallgat és türelmes velem :) be enged ajtón előre és dicsér is.Ami jól esett amikor azt mondta ő velem akar megöregedni.Köszönöm,hogy leírhattam és várom a véleményeket..és igen lehet megvisel a sok változás azért lettem bizonytalan.köszönöm.

2014. szept. 23. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, félelmetes, amikor jönnek a gondok. A kérdés az, hogy boldog vagy-e mellette, ilyen embert kerestél magad mellé, felfelé emel a hétköznapokban, vagy lefele nyom? Én szeretem azt, aki a párom mellett vagyok, jó dolgokat hoz ki belőlem. Az élet meg tele van problémákkal, az ilyen, nem változik. Az, ami köztetek van, erősödhet tőle.
2014. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csabika1971 ***** válasza:
Azt nem írtad le mióta vagytok együtt a pároddal? De mindenek mellett egyelőre én semmi gondot nem látok. De csak a te érzéseid számítanak. Te, hogyan éled meg ezt az egészet a szíved mélyén. Boldog vagy?
2014. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a baja a párod édesapjának? Helyrejön? Mert ha évekig ápolásra szorul, az igenis nagyon megviselheti a kapcsolatotokat.
2014. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a probléma erősít, hanem ha együtt sikerül megoldanotok, és végig egymás mellett vagytok.
2014. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok,köszönöm!Cukorbeteg,amputált lábbal. a kezeléseknek hála amiket adok,javult a vérkeringése,párom szeret és én is őt.mindig kedves.. ő olyan egyszerű de nagyszerű,valahogy így jellemezném.elfogok gondolkodni amit írtatok.de én is hiszek a jóban rosszban.friss a kapcsolat,egy éves.baráti köröm azt szokta mondani: ha így megértitek egymást a bajban,,,akkor nem lesz gond.mindent megtudok vele beszélni,meghallgat,és igyekszik.
2014. szept. 23. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
apósod mellé kérhetsz segítséget az önkormányzattól. így el tudtok szakadni 1 kis időre.
2014. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!