Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg hogy helyes vagyok-e?

Figyelt kérdés

Többnyire visszahúzódó, otthonülő vagyok így nincsenek barátaim, se lánybarátaim és senki se adna pozitív vagy negatív visszajelzéseket..

Az utcán leszegett fejjel megyek.

Néha helyesnek, néha nem látom magam annak...

Hogyan tudhatnám meg hogy most melyik vagyok?

(Képet nem küldök mert nem adja át ugyan azt mint élőben)

16/f


2015. szept. 2. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így lehetetlen megmondanunk ha nem mutatsz képet. Kérdezz meg 10 lányt az utcán, átlagolj.
2015. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

komolyan azt hiszed ettől függ?

úgy mondod hogyha egy ember azt mondja helyes vagy akkor mindenki annak fog tartani

örülj ha 10 lányból 3-nak bejössz, jobb esetben

2015. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2# te meg honnan tudod hogy 10ből 3-nak jőnne be?láttad már
2015. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A helyesség nem igazán kinézetre van. Sokkal inkább a belső gondolkodásra.
2015. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Sajnos kép nélkül mi sem tudunk visszajelzést adni!
2015. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3 olyan ember vagy aki 10-ből 10-nek jön be?

ez a valóság, nem mindenki mindenkinek az esete, minden embernek van egy stílusa

2015. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

De amig nem áll elötted,addig te vélemény alkotni nem tudsz

2015. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lányoktól.

Régebben azt gondoltam, hogy csúnya vagyok vagy max átlagos, de manapság egész pozitív visszajelzéseket kapok lányoktól így már-már kezdem azt hinni, hogy helyes lehetek.

Nem arra gondolok, hogy odamész és megkérded hanem figyelni kell a jeleket, reakciókat

2015. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem merek leszólítani lányokat, főleg nem randomban egy olyan kérdéssel hogy szerinted helyes vagyok-e?...

Ez milyen dolog lenne? :) Szegénykét milyen kínos helyzetbe hoznám (ha egy csendesebb lányhoz mennék)


Tudom nem úgy működik hogy ha 1 embernek helyes vagyok akkor mindenkinek. :)


Akiknek küldem régebben pár képet kb 15 lányból 13 válaszolt és 7-8 nak mondtak, de azok csak képek... Nem fedezi a való életet.


A visszajelzéseket nem tudom értelmezni mert ha pl mosolyog egy lány vagy rámpillant én azt hiszem hogy nevet rajtam vagy valami furcsát lát rajtam...De az a furcsa hogy nem is nagyon néznek meg a lányok ami gondolom rosszra utal....miközben szoktam olvasni és hallani hogy ilyen lány mosolygott rá, olyan lány integetett neki... Nekem meg senki semmit. :/


A tavalyi tanévben nagyon szerettem nézni a lányokat, de mostmár inkább senkit nem nézek meg 1 pillantásnál tovább akármennyire is tetszik.

Nincs hozzá önbizalmam.

2015. szept. 2. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:

fel lehet ismerni ha úgy mosolyog vagy úgy néz

járj felszegett fejjel mert lemaradsz mindenről

de úgy gondolom most ez csak egy hullámvölgy, egy idő után megváltozik csak te is akard a változást

2015. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!