Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes? Illetve ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NoName2940 kérdése:

Mi lenne a helyes? Illetve ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nos...tavaly nyáron volt egy tábor ahol megismerkedtem egy fiúval. Ez a fiú az egyik barátnőm bátyja. Miután vége lett a tábornak sokat chateltünk de tudtam hogy közben egy másik lánnyal is kavar. Egy hónap múlva a másik lánnyal már nem tartotta a kapcsolatot és idővel mi egyre többet flörtöltünk. Éjjel mikor összeszöktünk órákon át csókolóztunk. Nem jártunk együtt...az egészet titokban tartottuk csak mi tudtunk róla. Mi voltunk egymás számára a tiltott gyümölcs. Ahogy telt az idő elkezdtek pletykálni hogy mi lefeküdtünk egymással stb...így megszakítottuk a kapcsolatot és sokáig nem is beszéltünk...Ez fél évig tartott...Ekkor én csak rá tudtam gondolni azon hogy megérte-e az idő amit együtt töltöttünk...kezdtem kicsit depressziós lenni mert túl sokat stresszeltem vele magam...utána a családi problémáim kezdték elterelni a gondolataim...egy idegi roncsá válltam mert senkinek nem mertem semmit sem elmondani arról milyen érzelmek dúltak bennem öngyilkos próbáltam lenni mikor a nagyszüleim meghaltak...egy szóval betellt a pohár...nagyon hiányzott...most hogy már kezdtem rendezni magamban a dolgokat az a bizonyos fiú megint felvette velem a kapcsolatot...onnan folytattunk mindent ahol abbahagytuk...nem tudom hogy ez jó ötlet-e...félek megint ugyan az lesz mint előtte...

2015. aug. 19. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az a fiú boldoggá tesz és elfeledteti a problémáidat akkor mindenképp megéri! És kit érdekel h ki mit pletykál és gondol rólatok!Le van szarva mindenki a te életed és így boldog vagy!
2015. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek ! Ha jól kijöttök egymással, szerettek együtt lenni akkor ne figyelj oda másra. Ez a te életed, úgy éled ahogy te akarod.
2015. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Csak nem tudom ő mit gondol vagy hogy hogy tekint rám...

2015. aug. 19. 22:09
 4/4 anonim válasza:
Beszéljetek át, hogy ki mit gondol és mit szeretne ettől az egész kapcsolattól.Beszéljétek meg egymás között őszintén,híddal sikerülni fog.
2015. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!