Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a fonalat...

Idén kezdtem meg gimnáziumi éveimet és hát ugye.. mint ilyenkor lenni szokott mindenki ismerkedik. Van egy-két ember akivel már május körül felvettem a kapcsolatot. Egy srác is pont ilyen. Nagyon sokat beszélgettünk neten, aztán élőben amikor találkoztunk (kétszer is, egyszer kettesben..) tök jól éreztük magunkat. A második találkozás óta viszont egyáltalán nem beszélgettünk. Gólyatáborban kétszer szólt hozzám, de visszahúzódó, béna létemre nem mertem vele beszélgetni. Már egy hete tart a suli és folyton azt veszem észre hogy engem bámul. Igaz hogy minden lánnyal beszélget és stíröli is őket.. de valahogy amikor rápillantok, mindig éppen elkapja a tekintetét rólam. Nagyon kezd idegesíteni ez a helyzet.. sőt már lassan totál kiborulok ettől az állapottól. A kérdésem annyi hogy mit tegyek annak érdekében hogy kiderítsem mit akar ezzel a bámulással. Jó.. gondolom talán beszélgetni. De én valahogy nem merek nyitni. (nagyon félős vagyok) szóval ha nem én kezdeményezek (mert nem tudok!!) akkor mi legyen?



2015. szept. 3. 18:22
 1/2 anonim válasza:
100%
Produkald magad kicsit elotte,esetleg beszelgess mas fiukkal.ha tetszel neki,zavarni fogja😉
2015. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez bevált?
2015. szept. 3. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!