Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 eves fiuknak mi tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 eves fiuknak mi tetszik a veluk egykoru lanyokban?

Figyelt kérdés

Arra ertem, hogy kene kinezzen, milyen kene legyen bejul a lany. Azt tudom, hogy mindenkinek mas az idealis, de erdekelne egy par velemeny.

Nekem a fekete haju es kek szemu sracok tetszenek, szoval azok velemenye erdekelne jobban.

14/L


2015. szept. 4. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lanyok irasban igenytelenek, akkor ok lesznek az esteli balon a szarnyalo disznok.


Ha a lányok írásban igényesek, akkor ők lesznek az estéli bálon a szárnyaló dísznők.


A kérdésedre válaszolva 15 évesen gondolom, hogy nagyobb hangsúlyt fektetnek a külsőre. Ekkor kezdenek hormonálisan változni a fiúk, ilyenkor az ösztönök intenzíven dolgoznak. Ha egy lány csinos, kedves, akkor sok előnye lehet. De jó vigyázni a magamutogatással, mert jobb, ha a fiú elképzeli, mi lehet a ruha alatt, mint mindent kitálalva kapjon (mély dekoltázs, övnyi széles mini stb.)

2015. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
ha neked csak a külső számít, ott már rég bajok vannak kislányom
2015. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, ha én szőkésbarna zöld szemű srác vagyok akkor feleslegesen is írnám le a véleményemet? 14 évesen még akarjál pasizni, mert következő reggel arra ébredsz, hogy gyereket vársz. Ráérsz még. Van sok év előtted. Még a te szervezeted is nagyon fejlődésben van. És nem a külső számít.
2015. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nekem a fekete haju es kek szemu sracok tetszenek, szoval azok velemenye erdekelne jobban. "


14 évesen miii a f@şžt válogatsz..?

Inkább foglalkoznál a tanulással..


Ja és amúgy meg a (sajnos) 12 éves kórtól már az ilyen kisGYEREKEKBEN már dolgoznak a hormonok, és ezeknek màr csak az szàmít hogy bąşşźanak.. Tehát a belső ezeknek nem számít.. :)

2015. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó felszínes egy lány vagy 15/F
2015. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kék szemű fekete hajú vagyok. Igazából nincs ideálom legyen ápolt, ne legyen kövér de anorexiás se, és ha lehet legyen nálam alacsonyabb, nekem az arc a legfontosabb ha a belsőt nem nézzük. 15f
2015. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

En a belsot is nezem, persze, hisz anelkul nincs ertelme egy kapcsolatnak. Azok velemenye meg nem erdekel, akik csak par mondatombol akarnak megitelni.

Maskulonben koszi az utolsonak, aki TENYLEG a kerdesre valaszolt.

2015. szept. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!