Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagált így? Fiúk, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagált így? Fiúk, ti is így tennétek?

Figyelt kérdés

2 hete elhívtam egy fiút fagyizni, azt mondta, hogy nem ér rá. Azóta nem beszéltünk, nem is láttuk egymást.

Tegnap jött velem szemben az utcán, ahogy meglátott gyorsan elfordult, és elment másik irányba. Miért csinálhatta ezt? Nem haragszom rá, meg semmi :D

Mindketten 17 évesek vagyunk.



2015. szept. 5. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tennék így, mert nem vagyok bunkó.

Ez arra utal, hogy nem vagy az esete, látva, hogy ő neked igen.

2015. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
arra utal hogy a csávó egy gyáva kisfiú. nincs neked erre szükséged.
2015. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azthiszi hogy bejön neked,de te nem vagy az ő esete..de akkor is bunko dolog hogy elfordul s elfut..16/f
2015. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!