Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerelmet vallotam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerelmet vallotam egy félénk fiúnak, de ő nem reagált semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rám se nézett, nem keresi a tekintetemet, nem is szólt hozzám, akkor se. :((

Pedig tetszem neki, vagyis a egyik srác az osztályból folyton ezt mondogatja nekem. :D :D


16L


2011. júl. 19. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit. nincs az a félénk gyerek, aki meg ne szólalna, ha szeret. inkább azzal foglalkozz, a postással, aki mondogat tudod!
2011. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég meredek.. Miért nem próbáltad meg megismerni beleszerettél ? De gondolom még egy szót nem váltottatok . most hülyének nézz vagy nem hiszi el amit mondtál z biztos hogy nem így kellett volna neki állni van már net .. azon kicsit egymásba estek és hagyd hogy meghódítson ne add át magad mint állat áldozatot .. had fedezzen fel ő .. adj neki utakat .. Beszélj haverjával csinálj " véletlen " egybeeséseket :p stb. hogy látszódjon támadónak .. aztán majd csak lesz valami ..sok szerencsét :)
2011. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attol még lehet h bejössz neki, csak ha ő annyira fél... Adj neki időt.
2011. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, és te meg szerelmet vallottál neki, és mégis kerül téged, akkor hagyd a francba...
2011. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy ha nem reagált rá az nem félénkség hanem inkább nem szeretne téged, nem tetszel neki,más akar.

És ne hallgass másra csak arra amit a pasi mond neked.Esetleg felkeresett már?odament hozzád beszélgetni vagy valami jel hogy tetszel neki?

2011. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Arra nem is gondoltál, hogy azt hiszi, csak hülyét akarsz csinálni belőle?...


Én tuti azt hinném, ha egy vadidegen csaj (vagy olyan, akit párszor láttam csak) odaállna elém, hogy szerelmes belém :D

2011. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem félénk, hanem mulya.
2011. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Osztálytársam.

Iskolában soha nem jött oda hozzá, párszor odamentem hozzá, de pár szót váltottunk.

Egyszer rám írt msn-en miújság, de semmi több. :((

2011. júl. 19. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebben a korban még lehet, hogy én is ilyen hülyén reagáltam volna. Lehet, hogy csak nem tudja kezelni a helyzete és nem mer lépni, mert még gyerek. (Én is az voltam 16 évesen.)

Ha nincs alkalmad kettesben beszélni vele, akkor keresd neten! Talán így könnyebben megnyílik.

2011. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!