Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha valaki tetszett nektek, de nem reagált a közeledésetekre (nem vette észre), annak, ha később fordított a helyzet, adnátok még esélyt?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam rányomulni, csak kedvesebben viselkedni, flörtölni, stb. Van ennek még értelme, vagy ha egyszer elvesztettétek a kedvet, akkor már mindegy?

2015. máj. 16. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... én jártam már úgy, hogy elvileg benne lettek volna az ismerkedésben, aztán mégis eltűntek, volt, aki lerázott (akár kamu szöveggel, akár valami reális okkal). Volt olyan, akivel randiztunk, de ő mást választott, aztán szakítottak, pedig előtte én is tetszettem neki, de nem voltam elég jó. A szakításuk után többször is elhívtam a lányt, mindig nemet mondott, közben meg azt hangoztatta, hogy örülne, ha beszélgethetnénk. Velem csak ilyenek fordultak elő, de nem tudom, adnék-e esélyt olyan helyzetben, amilyet említettél. Azt tanácsolom neked, hogy ha közeledni akarsz a sráchoz, akkor szerintem első körben próbáld tisztázni azt, hogy nem vetted észre az ő közeledését, de most leesett, hogy mit akart, és nem hülyíteni szeretnéd, nem azért közeledsz hozzá.
2015. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 írja. Általában ügy tesznek, mintha nem történt volna semmi, aztán leépítenek. Függően attól, hogy mennyire voltak megsértve az elutasítástól durvábban, vagy finomabban.


Mindenképpen hátrányból indulsz. Valami plusznak kell lennie, hogy felhozd magad 0-ra.

2015. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy jogosan lenne sértett, mert nem hívott el randizni vagy ilyesmi, nem utasítottam el konkrétan. Egyszerűen viszonylag közömbös voltam. Ettől függetlenül úgy viselkedik, mint aki tényleg megsértődött.
2015. máj. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!