Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12-14 éves lánynok! Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-14 éves lánynok! Milyen fiúk jönnek nektek be?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 22:16
 1/8 A kérdező kommentje:
*lányok :DD
2015. szept. 6. 22:17
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány...de tudhatot hogy ezeknek 3 dolog kell..

1.Bomba külső(többségnek belső mind1)

2.Iphone

3.Ecsetfej



16/f

2015. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ja :DD
2015. szept. 6. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyen átlagos testalkatú, magas, es szamomra vonzó is legyen valamennyire. Külsőre: Szeressen, legyen humora, tudjunk egyutt hülyéskedni, de ha kell, akkor komolyan beszelni. Es fogadjon el olyannak, amilyen vagyok.

Ja, es nincs igazatok ;)

13/L

2015. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* nem külsőre, belsőre
2015. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rossz fele keresgélsz :) Attól még, hogy neked nem jött össze...


Igaz idősebb kategóriában játszom (ti is várhattok pár évet), de:

-kisugárzás

-öltözködés, nem kell a legdivatosabb, legdrágább cuccokban járnia, de jó ha ad magára és nem szakadt-büdös ruhában jár

-legyen pár közös érdeklődésünk, akár zenében, filmek terén

-legyen őszinte, kedves

-ne legyen 150 kiló

2015. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es, (nem kötekedésből), de nincs igazad. Lehet hogy vannak akiknek az kell, amit leírtál, de nem mindenkinek.


Kérdésre válaszolva: Belső: legyen kedves, segítőkész, ne legyen egoista, öntelt. Legyen olyan, akivel tudok hülyülni, viccelni, de ha szomorú vagyok, vagy komolyan kell beszélni akkor ne viccelje el. Külső: igazából nincs ideálom, talán az hogy nálam magasabb legyen, és esetleg erősebb. hajszínből bármelyik jó, de ha ecsetfeje van, akkor inkább készítse el a Mona Lisa-t, és ne velem beszélgessen. Igazából nekem ennyi, de ha ezekből bármelyik hiányozna, vagy nem felelne meg, akkor sincs baj, mert ha szeretem, és ő is szeret engem, akkor már nagy gond nem lehet. 14/L

2015. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha egy fiú sportos testalkatú, szőkés/barna hajú, kék/zöld szemű, magasabb nálam, az mind csupa jó pont. De a legfontosabb nekem is a belső.

Ha humoros, de mégis lehet vele komoly dolgokról is beszélni. Ha van hobbija. Ha művelt, de nem okoskodó. Ha kedves, ha pozitív.

Még annyit, hogy azt én is fontosnak tartom, hogy rendezetten és ízlésesen öltözködjön. :)

13/l

2015. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!