Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akiknek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akiknek az "égimeszelő" vörösesszőke hajú fehér bőrű, szeplős fiúk jönnek be? 12/L

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm ő így néz ki és ragadnak rá a csajok.Nem értem ... Jó barátom tényleg engem is megragadott a személyisége,jó vele beszélgetni,de az aki nem ismeri annak valamilyen ilyen az ideálja vagy mi?Mert egy barátnőm is oda van érte aki 14 éves a srác meg 15.(Én csak barátként szeretem!)A barátnőm nem ismeri annyira pedig mind együtt baseballozunk csak ők nincsenek olyan jóban(semmi konfliktus csak úgy nem barátkoznak).Bevallom nem csúnya(de akkor se tetszik).Azt kérdezném ha más meglátna egy ilyen(mások szerint "álompasit")srácot neki is tetszene?

2015. aug. 24. 22:34
1 2
 1/18 theazombiee ***** válasza:

Sok minden függ a testalkatától, mert attól, hogy magas még lehet izmos és sportos, viszont lehet nagyon vékony is. Nekem ez sokat számítana.

Meg persze a belső sokat javíthat, illetve ronthat a róla kialkotott véleményemen. 15/L

2015. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem az ideálom egy ilyen srác,viszont szerintem nekem tetszene...15/l
2015. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
tutod a jellemében számomra nincs kivetni való:vicces okos érett mégis gyerekes tud lenni ,megnevettet ha szomorú vagyok,felvidít,mindent elmondhatok neki,kedves és egyszerűen szeretek vele beszélni.Nem igazán izmos de nem is csonti ,szerintem jól néz ki úgy ahogy van(azaz úgy hogy illik hozzá a testalkata),bár még csak egyszer láttam hogy levette a pólóját amikor fiúk lányok közös öltözőt kaptak (kellemes volt) meccsen Óbudán :)
2015. aug. 24. 22:51
 4/18 anonim válasza:

Lehet olyan belső kisugárzása van hogy az fog meg sokmindenkit

vagy esetleg idősebbnek tűnik

az én pasi ideálom sem feltétlen annyira tipikus szóval akár az is lehet hogy van akinek pont ő jön be

2015. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem a vörös srácokat :)) nem kifejezetten fétisem, de vonzanak:)
2015. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ti hány évesek vagytok (meg hány centi kb mert ő 185 XD)
2015. aug. 25. 11:46
 7/18 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: 15 éves,165 cm
2015. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 theazombiee ***** válasza:
Számomra a 185 cm nem is olyan égimeszelő. Mondjuk az osztályomban sok fiú van 190 cm fölött, szóval lehet, hogy azért. Ez a magasság nagyon is jó neki. Én 15 éves vagyok és 163 cm :(((
2015. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
185cm nem olyan magas , sőőt hozzám egyátalán nem én lány létemre 174cm vagyok és fogok még nőni , én baratom 197cm naaa látod innen kezdődik az "égi meszelő" kategoria hahah:DDD
2015. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ő nálunk a csapatban jó magasnak számít :/ Én Pl 12 vagyok és 165 centi és megszoktam hogy szinte mindenkire lenézek mert oszttársaim vagy 1 fejjel alacsonyabbak voltak mindíg :( De hát ha nektek ez nem olyan magas...Élőben kicsit fura :D
2015. aug. 25. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!