Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért csak a pávák jönnek be?

Figyelt kérdés
Manapság csak a "0 izom, ágaskodó hajú, páva, bunkó" fiúk jönnek be a lányoknak. A kedves jóindulatú fiúk pedig nem. Én is ilyen vagyok. Mit tudnék tenni, hogy a lányok felfigyeljenek rám?

2015. aug. 25. 00:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, én nem szeretem a pávát, nekem a sas a kedvenc madaram
2015. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%

Én a csirkét szeretem.

A páva húsa keserű állítólag :|

2015. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Nemkell semmit se tenned, ugyis ra talalsz az igazira, es nyugi, nem az osshes lanynak a "pavak" jonnek be, mint peldaul nekem se.
2015. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem más a hibás, amiért balfa$z vagy. Nem kedves, csak szimplán töketlen vagy.
2015. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Nekem sem a pávák tetszenek, nem kell általánosítani. 15/L
2015. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Miert van az hogy naponta legalabb 5 ilyen es ehhez hasonlo kerdest latok? -.-
2015. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
én páwa vagyok külsőre, azért mert tetszik nekem ez a stílus, jól érzem így magam, viszont nem vagyok nagyképű, lenéző, stb. normálisnak tartom magam. de tény, mióta ezt a stílust vettem fel, azóta több lány kezdeményezett nálam.
2015. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Képzeld az én pasim nem páva, kedves és jóindulatú. A hülye ecsethajak sose jöttek be. Majd te is találsz egy lányt aki így szeret, és elfogad. :)
2015. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Mert a lányok nagytöbbsége felszínes, azért.
2015. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

4-es,nem balfa$z, csak nem egy nagykepu, kirívó kocs0g:)

Manapság majdnem mindegyik fiú ilyen, mert szerintük ez a menő, es a Zaras, Bershkas cuccaival, a Kelvin Klein boxerukkel ami felig kint van a gatyanjukbol (hogy persze lehessen latni hogy az markas)ess erre teszik magukat.Hat konyorgom.. Na es persze null ferfiassaggal..

2015. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!