Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöjjek össze a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze a lánnyal aki tetszik nekem és lehet hogy én is tetszek neki? 18/f

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik,egy suliba járok vele, ő 10.-es, én 12.-es. Ő nagyon tetszik nekem,lehet hogy én is neki,ugyanis nagyon sokszor néz rám,sokszor van hogy be köszön nekem a mi osztályunkba. Tavalyi évben sokat beszélgettem vele,idén nem mert el ment sajnos a bátorságom. :( de nagyon össze akarok vele jönni,mit tegyek? Neki lehet hogy van csávója,de nem biztos hogy még van,ugyanis tavaly volt mondta. Hogy jöjjek össze vele? Facebookon be jelöltem és vissza igazolt! Noss? Amire még kíváncsiak vagytok kérdezzétek meg és én le írom!

2015. szept. 8. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit rossz helyre írtad a kérdést.A telefonok és ez közel sem egy kategória.

A kérdésre válaszolva: Vegyél magadon erőt és beszélj vele,írj rá facebookon. Viszont két dolgot ne felejts el:

1.Ne azonnal nyomulj rá

2.A barátaival is legyél jóban

2015. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:
lépj valami drasztikusat pl hívd át magadhoz(mert lenyúlják kegyetlenül és kíméletlenül.)
2015. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!