Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de ő másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannika :D kérdése:

Tetszik egy fiú, de ő másik lánnyal szeretne összejönni. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja ráírtam egy fiúra aki nagyon tetszik. kb. 5 napja beszélgetünk, igaz nem sokat, de valamennyit megtudtam róla. És azt mondta barátom, hogy simán összejöhetünk. Valamelyik napon írtam neki, hogy ő is kérdezzen valamit mert én nem tudok többet. xd És az volt a válasza, hogy barátkozik egy lánnyal aki tetszik neki, és nem akarja, hogy a lány félreértse, hogy mással is beszélget, ezért ilyen szűkszavú, erre azt mondtam, hogy Oké, bocsi, akkor majd ha van valami rám számíthat, és írjon nyugodtan rám, és addig nem írok neki. Megköszönte és azóta nem beszélünk. Nagyon rosszul esik, mert én minden nap szeretnék vele beszélgetni, hogy jobban megismerjük egymást, de ez nem így lesz. :( És nem tudom őt elfelejteni. :( Írnátok valami megnyugtatót lécci? Előrre is köszönöm!

2015. aug. 30. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keves vagy sok ido multaval el tudod ot felejteni. Es ugy is fogsz talalni majd olyan fiut, akinel a tetszes kolcsonos csak nyitott szemmel kell jarni. :)
2015. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én 14 éves vagyok és lány. A fiú aki tetszik 15 éves.
2015. aug. 30. 12:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Akk foleg ha ilyen fiatal vagy. De nagyon fontos, h gondolkodj pozitivan... Es egyebkent is barmi megtortenhet, akar azzal a fiuval is.
2015. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Remélem is, hogy a végén összejövök a fiúval. De mi van, ha a lánnyal összejön??
2015. aug. 30. 12:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Akk van az, h el kell tenyleg felejtened. :)
2015. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de nekem nagyon tetszik. Volt már fiúm, de ezt a fiút jobban szeretem mint akivel együtt voltam. >< Szóval nagyon nehéz el felejteni. Ezt a fiút jobban szeretem mint akivel együtt voltam, szóval nem olyan könnyű elfelejteni. Ez írtam ide, hátha tudtok valami biztatót, hogy pl. barátkozzak vele és utána, ha nem jönnek össze akkor lehet, hogy velem fog, vagy valami ilyesmire számítottam. :)
2015. aug. 30. 12:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze baratkozz vele nyugodtan, de hat ha nem ir vissza...
2015. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Tudom, de nekem nagyon tetszik. Volt már fiúm, de ezt a fiút jobban szeretem mint akivel együtt voltam."


Elmagyarázok valamit, mert annyira érettnek hiszik magukat a 14 évesek, közben nagyon nem azok: Az, hogy valaki NAGYON TETSZIK neked az nem egyenlő azzal, hogy SZERETED.Nagy különbség van a kettő között...

2015. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ne fuss egy pasi után se...
2015. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyebkent igaz amit a #8 ir... A tetszes meg nagyon messze van attol, h szereted vagy hasonlo. Nekem is nagyon sok mindenki "tetszik" de megsem szeretem oket ugy...
2015. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!