Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban van egy lány hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban van egy lány hogy kezdjem el? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik de nem vagyunk beszélő viszonyban (mert hát szó mi szó "fogdostam" de nem úgy nagyod durván csak néha popóra mert az van neki és úgy mond "Dagadt köcsög" voltam (de szerencsére 2 éve alatt kikupáltam magam fogytam stb) és kb 2 éve szóba se állunk egymással.. persze mivel osztálytársak vagyunk néha néha de ritkán .. Viszont mostanában egyre többet néz rám és én is rá néha egymásba akad a tekintetünk és akkor elnéz és ha például nevet és közbe nézünk egymás szemébe akkor ő valamiféle elpirulás szerű dolgot csinál, komolyan néz tovább, ezt már többször is eljátszottuk.. Régen 2-3 éve nagyon sokat voltunk együtt kijártunk beszélgetni meg ilyenek csak aztán ő is cseperedett és elég jó "nő" lett belőle.. és hát nagyon szeretném hogy újra legalább Egy jobb baráti kapcsolatot tudnék vele ápolni és utána a többi :) köszönöm a Válaszokat előre

2015. szept. 10. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Nem baráti kapcsolatot kell kialakítanod, mert akkor friendzone, és kb ott vége is.


Elkell kezdeni vele beszélgetni. Valami témátok csak van. Mindenképpen, és minél hamarabb, mert ha egy kicsit is jobb mint a kortársai, akkor más megkapja. Hamarabb.


Gyors lefolyású barátság kell, ami pár héten belül továbbfejlődik köztetek.

2015. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon rég nem beszélek vele így nem igazán tudom hogy a lovagláson kívül mit szeret.. :( (de én nem vagyok oda a lovakért ő meg hát eléggé)
2015. szept. 10. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Korotok?
2015. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15
2015. szept. 11. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!