Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kezdjem? Mit mondjak...

Hogy kezdjem? Mit mondjak neki először?

Figyelt kérdés

Micsiboy nevű felhasználó kérdése:



Hogy épìtsem vele a kapcsolatom? Hogy kezdjem?


Szóval


Van egy nagyon szép és helyes lány, akivel egy mobilos játékban találkoztam. Megkerestem Facebookon, nèzegettem az adatlapját és egyből megtetszett. Be is jelöltem ès 3mp mùlva vissza is igazolt. Aznap egész nap azon gondolkoztam, mit ìrjak neki, hisz nem is ismerem! Másnap ìrtam neki, hogy van e kedve egy kicsit játszani a mobilos játékkal és abban a 10 percben jól elbeszélgettünk a játékról és a zenéről.Aztán elköszöntem tőle és megköszöntem a játékot, visszaköszönt. Nagyon szeretném megszerezni, mert válogatós vagyok és ő számomra egy tökéletes lány, mind külsőre, mind belsőre, de nem tudom, hogy kezdeményezzek vele kapcsolatot, hogy kezdjek egy beszélgetést? Ha valahogy sikerülne elindìtani, akár ezt a beszélgetős kapcsolatot onnan már nem lenne baj



2015. máj. 6. 21:27
 1/2 anonim válasza:

Honnan tudod, hogy belsőre tökéletes, hogyha 10 percet beszélgettetek csak?

Keresd minél többször, beszélgess vele mindenféléről, ha nem akar tőled semmit, úgyis szóvá fogja tenni.

2015. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megszerezni, mintha egy tárgy lenne...
2015. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!