Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ria10 kérdése:

Szerintetek szeret engem?

Figyelt kérdés
Egy osztály társam már elég régóta elég "gyanús ".dolgokat csinál pl.: hallottam hogyha egy fiú pupillái nagyok amikor egy lánnyal beszél akkor tetszik neki hát én ezt pár napja kifigyeltem hogy az övé nagyon nagy amikor velem beszél vagy ha ott vagyok teljesen fel van pörögve de ha nem akkor elég unott (ezt pár osztálytársam mondta nekem )vagy néha becézget , most 8.osok vagyunk és egy iskolába megyünk és akárhányszor szóba jön mindenkinek szinte már kérkedve mondja hogy mi ugyanabba a suliba megyünk ja és amikor beszélünk mindig talál valami okot hogy megérinthessen,az órákon mindig a közelemben ül kivéve a törin és emiatt összeveszet egy másik osztálytársammal hogy miért ült arra a helyre ami az övé de az a hely nem volt az övé ,órákon mindig beszél hozzám ha mögöttem ül akkor vagy a hajamat fogdossa vagy a hátamat ja és osztályfőnöki órán beszéltünk a továbbtanulásról hogy ki milyen szakra szeretne menni és ő egyből engem kérdezett hogy hova megyek mert szeretné hogy egyosztályba kerülnék és azt mondta hogyha nem kerünk egyosztályba akkor majd találkozgassunk majd szünetben, a kirándulásokon mindig mellettem ül a vonaton és ha nem akkor megy megint a balhé meg még sok hasonló dolgot csinál. Szerintetej most szerelmes belém vagy mi?? Előre köszönöm a válaszokat! 😘

2015. szept. 12. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret, esetleg tetszel neki..
2015. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nagyon jó barátok vagyunk és egyszer egy néni azt mondta hogy nagyon szép pár vagyunk és több osztálytársam is azt hitte hogy együtt vagyunk meg mindig azt mondják hogy egyszer úgyis együtt leszünk
2015. szept. 12. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Na... én ezt nem értem. Az osztályomban van egy fiú, akivel sok mindent csinálunk együtt (sétálgatunk szünetekben egy adott helyre, meg délután is látnak minket együtt, lassan már 7 éve így megy), meg órán még ha nem is vagyunk egymáshoz közel, akkor is kommunikálunk, meg ilyesmi, és a tanárok szokták mondani, hogy milyen szép pár vagyunk, meg vannak, akik órán is ehhez hasonló megjegyzéseket tesznek. (Kár, hogy ilyenkor nem mondhatom, hogy nekem van valaki más...)

Szóval nem értem, hogy miért kell ilyeneket mondani, mikor nem is ismernek.

Szerintem tetszel neki, ilyeneket nem hiszem, hogy ok nélkül mondana.

14l

2015. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából mindent elmondtál a fiúról. Nem veszed észre, hogy tetszesz neki? :P
2015. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából de észrevettem ,de másfelől meg nekem mondta el elsőként hogy kibe szerelmes de amiket csinál abból nem az jön le annyira szeretné
2015. szept. 14. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!