Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki tetszik, sot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik, sot szerelmes vagyok bele es meg azt is tudom hogy o is szeret engem meg akkor is ha rajtam kivul 25377372828 lannyal kavar. ?!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de egyben nagyon is felek tole. Tudom hogy vannak problemai, nem is keves. Nagyon hamar fel lehet idegesiteni meg a semmivel is ha olyan kedve van, allandoan hangulat ingadozasai vannak es ha olyan kedve tartja neki megy mindenkinek. Jo nyilvan nem szo szerint ertettem. Not soha nem bantana! Eleg sokat iszik. Es hiaba allitja be ugy hogy csak a haverokkal en biztos vagyok benne, hogy valami van-e mogott. Es ez engem nagyon bant. Nagyon szeretnek segiteni rajta mert latom hogy sokszor o is nagyon szeretne megvaltozni de egyedul nem fog menni neki. Felek hogy a vegere engem is osszetorne. Segitsek neki? Alljak mellette?! Mondanatok legyszi velemenyt!? En 15 (nem sokara 16) a fiu17
2015. máj. 28. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
értem, szóval kint van a "bele"
2015. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyen ez!

A fiúnak egyszerre több lány is bejön.

Nincs olyan pillanata egy férfinak,mikor 1 lány sem jönne be neki.

2015. máj. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rajtad kívül még sok más csaj is érdekli, akkor biztosan nem szeret téged. Ha ugyanis szeretne téged, akkor minél több időt szeretne csak veled tölteni és nem más csajok után szaladgálna.

Szóval ha nem akarsz csak egy numera lenni neki akkor jobban jársz ha nem foglalkozol vele. Az ilyen pasi soha nem fog megváltozni, maximum a nagy szerelem is csak addig fog tartani nála, amíg már nem leszel újdonság számára (meg nem kap), vagy jó esetben együtt lesztek még 1-2 hónapig, ha odafent is úgy akarják és nincs másik csaj épp aki épp ígéretes.

2015. máj. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!