Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelöl be engem olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelöl be engem olyan lány facebookon, aki az ország másik végén lakik?

Figyelt kérdés

Ki van írva hol lakok, mégis volt már pár példa, hogy jó messziről bejelöl valaki..ha közel lakna az még jól is esne, próbál ismerkedni..de ha 400 km a táv, minek jelöl?

Visszaigazolom, és nem is ír amúgy..


18/F



2015. szept. 13. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nektek nincs életetek?
2015. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De van..csak elég értelmetlennek látom hogy bejelöl..
2015. szept. 13. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:

miert nem kerdezed meg tole? :D

amugy sztem jo kepeid vannak, es a nok hajlamosak ilyenkor az osztoneikre hallgatni. akarcsak a nos pasival valo viszonynal itt is felul ija a dolgokat a vonzalom:P

2015. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Én és a jó képek az két külön fogalom :'D

De majd lehet írok neki, nem vesztek vvégülis semmit :D

2015. szept. 13. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én így ismerkedtem meg a mostani barátnőmmel. Most sikerült elérni, hogy hozzá közelebb találjak munkát meg lakhatást, és lassan össze is fogunk költözni. Pedig ő nem 400, hanem 500 km-re lakik tőlem.
2015. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a szüleitek pl iskolatársak voltak
2015. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rohadtul imádják. Ilyen elmebetegsségük van, hogy milyen jó ha nem találkozunk, csak irogatunk meg irogatunk hónapokon át. Én sem tudom mi ezzel a céljuk.
2015. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy az se kizárt, hogy ő az a tipikus ismerősgyűjtögető fajta és mindenkit bejelöl, akire rábukkan.
2015. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!